GTA V به زودی از سرویس گیم پس خارج میشود

5 مرداد 1400 - 12:14

دومین دوره‌ی قرارگیری بازی GTA V بر روی سرویس گیم پس رو به پایان است و به زودی این عنوان از سرویس مذکور خارج خواهد شد.

هیچ یک از دو شرکت مایکروسافت و راکستار گیمز (Rockstar Games) در بیانیه‌ای رسمی به خروج بازی GTA V از سرویس گیم پس اشاره نکرده‌اند، اما بازی در بخش “به زودی از سرویس خارج می‌شود” قرار گرفته است. تمامی عناوینی که در این قسمت قرار داشته باشند تا دو هفته‌ی دیگر از سرویس خارج  می‌شوند و دیگر در دسترس مشترکین قرار نخواهند داشت.

با این وجود، در حال حاضر نسخه‌ی پریمیوم بازی (GTA V Premium Edition) در جریان جشنواره فروش تابستانی ایکس‌باکس تخفیف خورده و با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد. بنابراین اگرچه بازی به زودی گیم پس را ترک می‌کند، اما فرصت خوبی برای خرید بازی فراهم شده است.

نسخه‌ی نسل بعدی بازی در پاییز امسال عرضه خواهد شد و احتمالاََ خروج آن از سرویس ایکس‌باکس گیم پس به همین دلیل رخ داده است. مطمئناََ ارائه‌ی بازی برای کنسول‌های نسل بعدی یک نقطه شروع جدید برای این عنوان خواهد بود و انتظار یک فروش عجیب و غریب را از آن داریم. از طرفی به احتمال بسیار زیاد شرکت راکستار گیمز برنامه‌ای بلند مدت برای نسخه نسل نهمی بازی دارد و برای مدتی طولانی از آن پشتیبانی خواهد کرد. شاید در آینده بازی دوباره به سرویس ایکس‌باکس گیم پس بازگردد.

آخرین آپدیت بازی تحت عنوان GTA Online: Los Santos Tuners در تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی کمپانی سونی و مایکروسافت به انتشار رسید که شامل یک فضای اجتماعی جدید و عظیم زیرزمینی تحت عنوان Los Santos Car Meet می‌شود. بازی‌بازان در این فضا می‌توانند به ارتقاء و شخصی‌سازی بسیار عمیق و پیشرفته‌ی خودروهای خود بپردازند.

در این به‌روزرسانی بازی‌بازان قادر هستند تا علاوه بر نمایش خودروهای تقویت‌شده‌ی خود به دیگر بازی‌بازان، به انجام مسابقات ایمن و به دور از مزاحمت‌های خیابان‌های سطح شهری بپردازند. علاوه بر آن، به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners شامل تعداد زیادی پیست مسابقه‌ی جدید در منطقه‌ی زیرزمینی Los Santos Car Meet و همین‌طور سطح شهر و همچنین مأموریت‌های جدید از سمت اشخاص ناشناس (اشخاصی که در تلفن همراه شما با چهره‌ی سیاه نمایان می‌شوند) خواهد بود.

DARKSIREN
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید