به‌روزرسانی بزرگ بازی GTA Online معرفی شد

۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به تازگی از به‌روزرسانی بزرگ بعدی بخش چند نفره‌ی بازی Grand Theft Auto V تحت عنوان GTA Online: Los Santos Tuners رونمایی کرده است.

روز گذشته وب‌سایت رسمی شرکت راک‌استار گیمز به رسم هشت سال گذشته، خبر از انتشار به‌روزرسانی تابستانه‌ی جدیدی برای بخش چند نفره‌ی عنوان GTA V با تمرکز بر روی شخصی سازی اتومبیل‌ها و مسابقات زیرزمینی (به معنای واقعی کلمه) داده است. شما در ادامه می‌توانید ویدئویی را که این کمپانی برای معرفی به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners منتشر کرده است را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners در تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۰ (۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی کمپانی سونی و مایکروسافت منتشر شده و شامل یک فضای اجتماعی جدید و عظیم زیرزمینی تحت عنوان Los Santos Car Meet خواهد بود که در آن بازی‌بازان می‌توانند به ارتقاء و شخصی‌سازی بسیار عمیق و پیشرفته‌ی خودروهای پیشین خود و خودروهایی که در این به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهند شد، بپردازند.

همچنین در این به‌روزرسانی بازی‌بازان قادر خواهند بود تا علاوه بر نمایش خودروهای تقویت‌شده‌ی خود به دیگر بازی‌بازان، به انجام مسابقات ایمن و به دور از مزاحمت‌های خیابان‌های سطح شهری دیگر بازی‌بازان بپردازند. علاوه بر آن، به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners شامل تعداد زیادی پیست مسابقه‌ی جدید در منطقه‌ی زیرزمینی Los Santos Car Meet و همین‌طور سطح شهر و همچنین مأموریت‌های جدید از سمت اشخاص ناشناس (اشخاصی که در تلفن همراه شما با چهره‌ی سیاه نمایان می‌شوند) خواهد بود.

GTA Online: Los Santos Tuners

افزودن بر موارد ذکر شده، پس از دریافت این به‌روزرسانی از این پس بازی‌بازان قادر خواهند بود تا نحوه‌ی ارتقاء و شخصی‌سازی خودروهای خود را به صورت زنده در محیط Los Santos Car Meet با دیگر بازی‌بازان به اشتراک بگذارند. این به‌روزرسانی تابستانه همچنین شامل ۱۷ خودروی کاملاً جدید خواهد بود که ۱۰ عدد از آن‌ها در روز ۲۹ تیر و پس از انتشار به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners، برای خرید در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. ۷ خودروی باقی‌مانده نیز در تاریخ نامشخصی از تابستان سال جاری در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

همچنین بر اساس اخبار منتشر شده، انتظار می‌رود سرانجام طی رویداد آینده‌ی کمپانی سونی به صورت کامل از نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی GTA V رونمایی شود. نظر شما در خصوص این به‌روزرسانی و سیاست‌های پشتیبانی سال‌های اخیر کمپانی راک‌استار گیمز در رابطه با بخش چندنفره‌ی GTA Online چیست؟

89
10
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید