آموزش ویدیویی و کامل فتوشاپ [تماشا کنید]

۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸
آموزش ویدیویی و کامل فتوشاپ

شرکت ادوبی از چند دهه پیش تاکنون همواره در حال گسترش مرزهای خلاقیت در رسانه‌های مختلف بوده است. با استفاده از نرم‌افزارهای این شرکت خلاقیت به دو مرحله تقسیم می‌شود: زمانی که شما در حال ثبت عکس، فیلم و یا موسیقی هستید و زمانی که شما به سراغ ویرایش آن‌ها می‌روید. در مرحله دوم نام نرم‌افزارهایی را می‌توان مشاهده کرد روزانه میلیون‌ها نفر از آن‌ها برای انتقال و پرورش دنیاهای درون ذهنشان به جهان واقعی کمک می‌گیرند. فتوشاپ بی‌شک یکی از آن‌هاست.

فتوشاپ در حقیقت یک نرم‌افزار ویرایش تصویر پیکسلی است که ابتدا در سال ۱۹۹۸ روانه بازار شود. از آن زمان تاکنون که بیش از سه دهه می‌گذرد، این نرم‌افزار هنوز هم به عنوان یکی از مطرح‌ترین گزینه‌های موجود برای طراحان گرافیک و تصویربرداران شناخته می‌شود.

شاید شما نیز از جمله طرفداران این اپلیکیشن محبوب و ویژگی‌های شگفت‌انگیز آن هستید اما تصور می‌کنید که آموزش و یادگیری کار با آن به سال‌ها زمان نیاز دارد. در حقیقت این‌طور نیست؛ در ویدیو زیر به صراحت عنوان می‌شود که برای یادگیری برخی ویژگی‌های پایه این نرم‌افزار تنها به زمانی کمتر از ۱۵ دقیقه نیاز خواهید داشت. بنابراین به این ترتیب معجزه حقیقی پس از آشنایی با فتوشاپ و تجربه است که دنیای مجازی شما را به مرز حقیقت می‌کشاند.

شما را دعوت می‌کنیم که در ادامه این ویدیو را با زیرنویس اختصاصی تکفارس تماشا کنید. همچنین این ویدیو در دو کیفیت مختلف با هاردساب فارسی تکفارس قابل دانلود است. ارسال نظر را فراموش نکنید؛ اگر آموزش خاصی مدر نظر شماست، ما را در جریان بگذارید تا در اولین فرصت آن را تهیه و منتشر کنیم.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس

8
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید