Nintendo Direct | یک گیم‌پلی جدید از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸
گیم‌پلی جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

بالاخره بعد از مدت‌های طولانی سکوت نینتندو درباره‌ی این بازی شکست و یک گیم‌پلی جدید از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد که بخش‌هایی از داستان و توانای‌های جدید شخصیت‌ها در این بازی را نشان می‌دهد.

بالاخره بعد از گذشت دو سال پس از انتشار اولین تریلر از ساخت دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، تهیه کننده‌ی این بازی، اجی انوما (Eiji Aonuma)، نهایتا تریلر جدیدی را از این بازی به نمایش گذاشت. این تریلر جدید گیم‌پلی پر از انواع جزئیات مختلف می‌باشد، اما یک نکت‌یه بسیار مهم را نشان می‌دهد و آن هم آسمان بالای Hyrule است که اکنون برای کاوش و جستجوی باز شده است.

در این تریلر بسیاری از جزایر شناور را نیز نمایش گذاشته شدند و حتی تیزرهایی دیدیم که در آن قلعه‌ی اصلی Hyrule نیز خود می‌تواند به تنهایی در هوا شناور باشد. همچنین در این گیم‌پلی شاهد قدرت‌های جدیدی نیز بودیم از جمله قدرتی مانند تله پاتی که شخصیت اصلی بازی با استفاده‌ی از آن می‌توانست تا در جایی دیگر خود را ظاهر کند و از جایی به سرعت فرار کند. همینطور دیدیم که قدرت استفاده از زمان و تغییر آن نیز در این بازی وجود دارد.

با این همه هنوز بسیاری از رمز و رازهای بازی حل نشده باقی مانده‌اند. برای مثال هنوز نمی‌داتنیم که شخصیت زلدا چیکار می‌کند و یا اینکه آیا با یک دنباله‌ی مستقیم داستانی مواجه هستیم یا اینکه به لحاظ داستانی بازی در یک خط زمانی دیگر رخ می‌دهد؟ با این حال آنچه که مشخص است این است که این بازی در دست ساخت می‌باشد و قرار است تا در سال ۲۰۲۲ میلادی و در برهه‌ای نامعلوم از آن منتشر شود.

در ادامه نیز تریلر منتشر شده از این بازی را در طول مراسم نینتندو دایرکت (Nintendo Dircet) مشاهده خواهید کرد.

دانلود ویدیو

42
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید