تریلر گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

7 خرداد 1400 - 07:23

همان‌طور که پیش‌تر وعده داده شده بود، در جریان قسمت جدید State of Play سرانجام بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی و استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) اولین تریلر از گیم‌‌پلی بازی Horizon Forbidden West را به اشتراک گذاشتند.

در تریلر نمایش داده شده از گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West، شخصیت Aloy در جستجوی Erend، یکی از شخصیت‌های نسخه‌ی اول این بازی است که در معرض خطر اسیر شدن توسط Raiderها قرار دارد. Aloy در این راه، از جنگل‌ها و محیط‌های زیبای دیگر عبور کرده و با برخی از دشمنان مبارزه می‌کند. کمان مخصوص وی همچنان در این نسخه نیز وجود دارد. با این حال، بخش مبارزات نسبت به نسخه‌ی اول بهبود یافته است. همچنین Aloy به یک Grappling Hook نیز دسترسی دارد. سازندگان اعلام کرده‌اند که در آینده اطلاعات بیشتری از سلاح‌های موجود در این بازی و قابلیت ارتقای آن‌‌ها منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی استودیوی گوریلا گیمز، روند توسعه‌ی بازی Horizon Forbidden West به خوبی طی می‌شود و انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک، تاریخ انتشار آن اعلام شود. این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر جدید و زیبای منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P

Bàđà§82Max22Eivorآرینmo70KinorasasaAhmad_TRDARKSIRENP.morganمحسن رضوی فر❾❻︵✎﹏ȏṃıԀX_Wolverine_XA²S²pideySackboyPARASITE EVE 2ArashM.MTmeysambArt Pro Of Ragnarok The 2022 Goty Editionmatrix4221489more

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید