ماد جدید بازی Resident Evil Village باعث تغییر ظاهر برخی از دشمنان می‌شود

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

امروز ماد جالبی برای بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که باعث تغییر ظاهر بعضی از دشمنان یعنی Moroaicaها می‌شود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از این ماد عرضه شده است.

تنها چند روز از انتشار بازی Resident Evil Village بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد، اما شاهد عرضه‌ی مادهای بی‌شماری از سوی مادسازان برای آن هستیم. بسیاری از این مادها به جذابیت‌ها و بهتر شدن بازی اضافه می‌کند و بعضی دیگر صرفا جنبه‌ی سرگرمی دارند. حال به وسیله‌ی مادی که امروز در دسترس قرار گرفت، دشمنان Moroaica ظاهر دیگری به خود گرفته‌اند.

اگر از طرفداران بازی Resident Evil Village باشید، حتما با Moroaicaها آشنایی دارید؛ دشمنانی که در بخش‌های مختلف روستا به شکل دیوانه‌وار به شما حمله می‌کنند. امروز مادسازی به نام GeorgeIE00، ماد تازه‌ای را برای این بازی عرضه کرد. وی توانسته است تا شخصیت Slasher در فیلم کلاسیک Scream را جایگزین این دسته از دشمنان کند. اکنون بازی‌بازان می‌توانند با دشمنان جدیدی مواجه شده و از این بابت لذت ببرند. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و از طریق وب‌سایت‌هایی با این موضوع نظیر Nexus Mods قابل دریافت است. پس در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، این ماد را به هیچ وجه از دست ندهید.

شما در بازی Resident Evil Village باید هدایت کاراکتری به نام Ethan را به عهده گرفته و وارد روستایی مرموز و پر از اتفاقات عجیب و غریب بشوید. شیاطین زیادی در این روستا وجود دارند که به خون شما تشنه هستند و باید تمام آن‌ها را از بین ببرید. هدف ما هم این است که دخترتان یعنی Rose را پیدا کنید و وی را نجات دهید. بازی Resident Evil Village در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. قابل ذکر است که شرکت کپکام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

همان‌‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از ماد گفته شده با نام Ghostface در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

10
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید