فروش بازی Resident Evil Village از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱

شرکت کپ‌کام (Capcom) آمار و اطلاعات مربوط به میزان فروش بازی Resident Evil Village را اعلام کرد. بر این اساس، تاکنون مجموع فروش فیزیکی و دیجیتالی بازی مذکور به بیش از ۳ میلیون نسخه رسیده است.

براساس جزئیات ارائه شده، بازی Resident Evil Village توانسته است در مقایسه با عنوان Resident Evil 7 در مدت زمان مشابه، فروش بیشتری را به ثبت برساند. در مدت زمان مشابه، حدود ۲٫۵ میلیون نسخه از بازی Resident Evil 7 به فروش رفته بود. همچنین شرکت کپ‌کام اعلام کرد که مجموع فروش بازی‌های این فرنچایز تاکنون از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرده است.

کپ‌کام در روز گذشته جدیدترین گزارش مالی خود را منتشر کرد که این گزارش از سود بی‌سابقه و موفقیت‌های متوالی این شرکت حکایت دارد. این شرکت انتظار دارد که بازی Resident Evil Village به یکی از پرفروش‌ترین عناوین سری Resident Evil تبدیل شود.

بازی Resident Evil Village در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در روز اول انتشار بر روی استیم توانست تعداد بیش از ۱۰۰ هزار بازی‌باز همزمان را ثبت کند.

14
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید