به‌روزرسانی ۳٫۳۸ بازی No Man’s Sky منتشر شد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱

شرکت هلو گیمز (Hello Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی ۳٫۳۸ بازی No Man’s Sky را در اختیار هواداران قرار داد که به بسته الحاقی Expeditions آن مربوط می‌شود.

استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky سرانجام تازه‌ترین به‌روزرسانی را برای بسته الحاقی این اثر در دسترس قرار داد. ظاهرا در روزهای اخیر، درخواست‌های فراوانی برای رفع باگ‌ها و مشکلات این بسته به تیم سازنده ارسال شده بود. در همین راستا، این به٬روزرسانی امروز منتشر شد تا هواداران با خیال راحتتری آن را ادامه دهند.

مشکلات موجود در بسته الحاقی Expeditions در بخش‌هایی نظیر گیم‌پلی و زیرنویس بازی No Man’s Sky مشاهده می‌شد که خوشبختانه درصد قابل توجهی از آن‌ها برطرف گردید. البته هنوز هم ایرادات دیگری در این بازی وجود دارند، اما تیم سازنده وعده داده است که رفته رفته به رفع آن‌ها خواهد پرداخت. حال باید منتظر بود و دید که هلو گیمز دقیقا در چه زمانی از سایر برنامه‌های خود رونمایی خواهد کرد.

No Man’s Sky از سری عناوین در سبک‌های ماجراجویی و اکشن است که ابتدا اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و خیلی سریع هم به محبوبیت رسید.قابل ذکر است که استودیوی هلو گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید