به‌روزرسانی ۳٫۴۰ بازی No Man’s Sky منتشر شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱

استودیوی هلو گیمز (Hello Games) که در گذشته از انتشار به‌روزرسانی جدید بازی No Man’s Sky خبر داده بود، امروز آن را عرضه کرد. این به‌روزرسانی به بسته الحاقی Expeditions این اثر مربوط می‌شود.

این بار نوبت به به‌روزرسانی ۳٫۴۰ بازی No Man’s Sky رسیده است تا هواداران از امکانات موجود در آن استفاده کنند. اگر از طرفداران این بازی باشید، حتما می‌دانید که بسته الحاقی بزرگی به نام Expeditions در گذشته برای آن در دسترس قرار گرفت و اتفاقا استقبال خوب افراد را به همراه داشت. حال استودیوی سازنده هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌هایی را پیرامون این بسته عرضه می‌کند تا به محتویات آن افزوده باشد. بنابراین، خیال هواداران بابت پشتیبانی خوب استودیوی هلو گیمز کاملا راحت است.

گفته می‌شود که به‌روزرسانی ۳٫۴۰ بازی No Man’s Sky، آیتم Beachhead را به این عنوان اضافه می‌کند. این آیتم که فعلا توضیح خاصی در مورد ارائه نشده است، هم‌اکنون در بخش فروشگاه این اثر به چشم می‌خورد. بازی‌بازان با دریافت امتیازات و پاداش‌های گوناگون قادر به خرید آن خواهند بود. ضمنا این به‌روزرسانی کلاس تازه‌ای را به این بازی آورده است تا بازی‌بازان از این تنوع لذت ببرند.

خصوصیات این به‌روزرسانی به همین جا ختم نمی‌شود. ظاهرا این روزها بازی‌بازان در بازی No Man’s Sky به مشکلاتی برخورد کرده‌اند. این باگ‌ها و نواقص باعث شده است تا آن‌ها درخواست‌هایی از سازندگان مبنی بر برطرف‌سازی داشته باشند. در همین راستا، این به‌روزرسانی درصد قابل توجهی از ایرادات این عنوان و بسته را رفع می‌کند تا طرفداران با خیال راحت‌تری بتوانند آن را ادامه دهند. این باگ‌ها بیشتر به گیم‌پلی بازی مربوط می‌شد و در نهایت باید دید که بازی‌بازان در این زمینه چه خواهند گفت.

No Man’s Sky از سری آثار جذاب در سبک‌های ماجراجویی و اکشن است که ابتدا اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و خیلی سریع هم به محبوبیت رسید. قابل ذکر است که استودیوی هلو گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته است. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

12
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید