جزئیاتی از ماموریت‌های هفتگی جدید GTA Online منتشر شد

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰

به تازگی شرکت راکستار گیمز (RockStar Games) جدیدترین به‌روزرسان بازی GTA Online را منتشر کرد و در مورد جزئیات فعالیت‌های هفتگی جدید به همراه پاداش‌های مختلف آن‌ها اطلاعاتی را برای مخاطبان ارائه داد.

بازیکنانی که در این هفته به سراغ بازی Grand Theft Auto Online بروند، می‌توانند از محتویات بسیاری که اخیرا به آن اضافه شده است، لذت ببرند. شرکت راکستار گیمز همچنان از طریق عنوان GTA Online به سودهای مالی کلان می‌رسد و از همین رو، شاهد ادامه‌ی پشتیبانی قدرتمند از این بازی هستیم. حال در تازه‌ترین به‌روزرسان بازی GTA Online، فعالیت‌های هفتگی به همراه جوایزی هم‌چون دوچرخه، امکان حضور در مسابقات و موارد دیگر در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند.

به نظر می‌رسد تمرکز اصلی به‌روزرسان این هفته و ماموریت‌های آن بر روی بازی‌بازانی که از گیم‌پلی انواع وسایل نقلیه لذت می‌برند، باشد. علاقه‌مندان می‌توانند در این هفته در رقابت‌های Sumo یا Sumo Remix GTA Online شرکت کنند و رقیبان خود را از دور مسابقه حذف نمایند تا از دریافت جوایز ویژه به مانند پول سه برابری و RP بیشتر لذت ببرند. فعالیت‌های جدید تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۱ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) ادامه خواهند داشت و علاوه بر مسابقات اتومبیل‌سواری، برخی ماموریت‌های دیگر نیز برای بازی‌بازان گنجانده شده است. بازی‌بازان می‌توانند با انجام فعالیت‌های Biker Business از جوایز و پول دو برابری بهره ببرند. همچنین کاربرانی که RC Bandito Racing را ترجیح می‌دهند، می‌توانند از دو برابر بودن جوایز این بخش نیز لذت ببرند.

در نهایت شرکت راکستار گیمز به مناسبت تعطیلات ۲۰ آوریل قصد دارد یک سری آیتم‌های قابل جمع‌آوری جدید را به صورت محدود به نقشه‌ی GTA Online اضافه کند. بازی‌بازان می‌توانند با انجام برخی چالش‌ها یا پیدا کردن آیتم‌های پخش شده، به جوایزی همچون High Flyer Parachute Bag یا Green Tire Smoke دسترسی پیدا کنند. همچنین Binco ،Ponsonby و Suburban یک لباس سبز ویژه و ترسناک را برای افراد علاقه‌مند به همراه دارند.

علاوه بر موارد فوق، شرکت راکستار گیمز برای بازی‌بازانی که در هفته‌ی جاری به بازی GTA Online وارد شوند، دو لباس Fake Vapid و Camo Rockstar را به صورت رایگان هدیه خواهد داد. در نهایت این موارد ذکر شده پایان ماجرا نخواهند بود؛ چرا که هم‌اکنون ماموریت‌های Cayo Perico نیز از جوایز دو برابر شده برخوردار هستند و افرادی که قصد سرقت پول دارند، می‌توانند از شرکت کردن در عملیات‌های مختلف لذت فراوانی ببرند. همان‌طور که گفته شد، تمامی این مزایا و جوایز تنها تا سه روز دیگر اعتبار خواهند داشت.

بازی محبوب GTA Online هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. نسخه‌ی نسل نهمی این عنوان در حال توسعه است.

15
4
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید