بررسی گوشی لنوو لیجن فون دوئل ۲

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
لنوو لیجن فون دوئل

در چند سال گذشته، عرضه تلفن‌های هوشمند گیمینگ به یک روند معمول برای تولیدکنندگان مختلف گوشی‌های هوشمند مانند شیائومی و ایسوس تبدیل شده است. ممکن است انتظار نداشته باشید که لنوو بهترین گزینه در بین این نوع گوشی‌ها باشد، اما این شرکت به‌تازگی لنوو لیجن فون دوئل ۲ را ساخته است که ما آن را یکی از بهترین تلفن‌های همراه مخصوص بازی می‌دانیم. این گوشی هوشمند بسیار قدرتمند است.

شکی نیست که لیجن فون دوئل ۲ نسخه جدید گوشی هوشمند گیمینگ سال گذشته است. این گوشی هوشمند بر اساس طراحی منحصر به فرد معرفی‌شده توسط این شرکت ساخته شده است و دارای مشخصات فنی پیشرفته و قدرتمند و بسیاری از بهبودهای دیگر است. این گوشی هوشمند دارای یک دوربین سلفی پاپ آپ، دو درگاه شارژ، یک سیستم خنک‌کننده مخصوص بازی و دکمه‌های قابل تنظیم برای عملکردهای مختلف بازی است.

البته این گوشی هوشمند برای همه مناسب نیست. با این حال، اگر به دنبال یک تلفن هوشمند بسیار قدرتمند هستید که برای بازی‌هایی مانند پاب جی موبایل یا هر بازی محبوب چند نفره دیگری مناسب باشد، ممکن است این گوشی هوشمند، گزینه ایده‌آل شما باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که گوشی‌های هوشمند قدرتمندی توسط دیگر شرکت‌های سازنده ساخته شده‌اند.

لنوو لیجن فون دوئل ۲ هنوز تاریخ انتشار مشخصی نداشته است، اما این شرکت اعلام کرده است که در ماه مه (اردیبهشت) وارد بازار اروپا خواهد شد. ممکن است این گوشی در ایران نیز عرضه شود، اما لنوو اظهارنظر خاصی در این باره نکرده است. ما هنوز نمی‌دانیم که این تلفن در ایالات متحده یا استرالیا در دسترس خواهد بود، اما با شنیدن اطلاعات بیشتر، خبر مربوطه را منتشر خواهیم کرد.

لنوو لیجن فون دوئل

برای مشاهده ادامه مقاله با کلیک روی این متن به صفحه مربوطه در تکفارس مراجعه کنید

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید