مایکروسافت از سیستم مخصوص اجرای Microsoft Flight Simulator رونمایی کرد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷

به تازگی شعبه‌ی فرانسه‌ی ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت در یک اعلامیه‌ی تبلیغاتی بر روی حساب کاربری توییتر خود به معرفی یک رایانه‌ی شخصی سفارشی مخصوص تجربه‌ی بازی Microsoft Flight Simulator پرداخت که ظاهری شبیه به موتور جت هواپیما دارد.

سری Microsoft Flight Simulator برای مدت‌هاست که در نسخه‌های مختلف در اختیار علاقه‌مندان به پرواز قرار می‌گیرد تا افراد بتوانند یک تجربه‌ی کاملا واقعی و شبیه‌سازی شده از کنترل انواع هواپیماها را داشته باشند و در سراسر نقاط زمین با آن‌ها سفر کنند. حال به تازگی به‌روزرسان جدیدی برای بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شده است که بر بهبود کیفیت نقشه‌های مربوط به فرانسه، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ تمرکز دارد و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به دریافت آن از طریق فروشگاه بازی به صورت رایگان اقدام نمایند.

در کنار این به‌روزرسان جدید، بخش فرانسوی ایکس‌باکس بر روی حساب کاربری توییتر خود یک رقابت را برای کاربران به راه انداخته است؛ به طوری که علاقه‌مندان باید صفحه‌ی آن را دنبال کنند، جدیدترین پست آن را ریتوییت کرده و از هشتگ بازی نیز استفاده نمایند. در نهایت یکی از کاربرانی که به شرایط ذکر شده عمل کند، برنده‌ی یک سیستم قدرتمند و مخصوص جهت تجربه‌ی بازی Microsoft Flight Simulator خواهد شد که شبیه به موتور جت هواپیما بوده و ظاهرا از وسط نصف شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، این سیستم جالب مجهز به مادربرد Z590 Aorus Elite AX و پردازنده‌ی مرکزی Intel Core i7-11700K خواهد بود. همچنین کارت گرافیک RTX 3070 با برند گیگابایت نیز در این محصول منحصر به فرد استفاده شده است. جدیدترین به‌روزرسان بازی Microsoft Flight Simulator که این رقابت را در کنار انتشار آن معرفی کرده‌اند، در واقع چهارمین به‌روزرسان بزرگ این عنوان به شمار می‌آید. طبق اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسان جدید جزئیات زیادی را به دو شهر پاریس و آمستردام خواهد افزود. همچنین سه فرودگاه جدید در شهرهای نیس، روتردام و مگیو در دسترس قرار خواهند گرفت و چندین فرودگاه دیگر نیز بهبودهایی دریافت می‌کنند.

عنوان Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و در سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس منتشر خواهد شد.

23
2

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید