پلی‌استیشن در حال برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی نسخه‌های موبایلی Uncharted و God of War است

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰

براساس گزارش VGC، شرکت سونی و برند پلی‌استیشن قصد دارند تا با عرضه‌ی نسخه‌های موبایلی عناوین مطرحی نظیر Uncharted و God of War، وارد عرصه‌ی تولید بازی‌های موبایلی شوند.

در واقع، در خلال گزارش‌های منتشر شده از سرمایه‌گذاری سونی بر روی صنعت سینما و ساخت سریال‌های اقتباسی، گزارش‌هایی از افتتاح استودیو و یا استودیوهایی برای ورود و سرمایه‌گذاری این شرکت در صنعت بازی‌های موبایلی نیز به گوش رسیده است. همچنین، این شرکت قصد دارد تا با استفاده از محبوبیت عناوین مطرح خود نظیر God of War، سهمی از سرمایه‌ی کلان موجود در این عرصه را از آن خود کند.

در واقع، گزارش‌های جزئی‌تر نشان‌دهنده‌ی تمایل پلی‌استیشن برای جذب یک مدیر آشنا با بازار بازی‌های موبایلی است که او را در دفاتر شهرهای سن‌متئو و یا لس آنجلس به مدت ۳ تا ۵ سال به سمت ریاست و برنامه‌ریز بخش بازی‌های موبایلی پلی‌استیشن منصوب کند. همچنین، در شرح این آگهی استخدام آمده است که:

شما فرد متقاضی برای این پست، به عنوان ریاست و طراح استراتژی‌های بازی‌های موبایلی استودیوهای پلی‌استیشن را بر عهده داشته و مسئولیت گسترش آن را قبول خواهید کرد. همچنین، در حین انجام این امر باید به ایجاد فرصت‌های رشد پلی‌استیشن در این زمینه و در آینده کمک کنید.

همچنین، شما قادر خواهید بود تا از تمامی بازی‌های عرضه شده‌ی ما برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های شخصی برای ساخت نسخه‌ی موبایلی استفاده کنید. همچنین، شما باید تمرکز ویژه‌ای بر روی عناوین محبوب و پرفروش ما برای انتقال به گوشی‌های هوشمند داشته باشید.

شما مسئول گسترش این بخش و رهبر تیمی خواهید بود که به عنوان زیر مجموعه‌ی استودیوهای پلی‌استیشن فعالیت خواهید کرد.

همچنین، لازم به ذکر است که مجموعه‌های Gran Turismo ،God of War و Uncharted از جمله مجموعه‌های پرفروش این برند محسوب می‌شوند و بدین ترتیب احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه‌ی نسخه‌های موبایلی آن‌ها خواهیم بود.

35
25
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید