عنوان NieR Replicant گلد شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶

عنوان NieR Replicant به‌زودی عرضه خواهد شد و طبق وعده‌ی توسعه‌دهندگان، محتوای به‌روزرسانی‌شده و ارتقایافته‌ی بیشتری از NieR را به همراه خواهد داشت. در نتیجه، واضح است که برخی برای تجربه‌ی بازی موردبحث، هیجان زیادی خواهند داشت. با نزدیک شدن تاریخ عرضه‌ی NieR Replicant، سازنده‌ی این بازی از پایان یافتن مراحل توسعه‌ی آن خبر داد.

یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، سازنده‌ی عنوان NieR Replicant، به تازگی در حساب توییتر خود خبر گلد شدن این بازی را تایید کرد- در حقیقت، ظاهرا گلد شدن بازی مذکور به مدتی پیش باز می‌گردد؛ این یعنی مراحل توسعه‌ی آن به پایان رسیده و بازی برای انتقال به روی دیسک‌ها و فروش آماده است. به نظر می‌رسد رفع ایرادات احتمالی آن پس از عرضه و توسط یک بهینه‌ساز (و یا با کمک به‌روزسان روز اول) انجام خواهد شد.

آقای سایتو همچنین اظهار داشت که پروسه‌ی توسعه‌ی محتواهای الحاقی این بازی در حال انجام است و در آینده اطلاعات بیشتری همچون تاریخ عرضه و همچنین جزئیاتی از محتوای آن‌ها منتشر خواهد شد. البته پیش از این به این نکته اشاره شده بود که محتوای الحاقی NieR Replicant، سلاح‌های جدیدی را به این بازی اضافه می‌کند.

عنوان NieR Replicant حدودا دو هفته‌ی دیگر و در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱)، برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید