به‌روزرسانی ۱٫۲ بازی Cyberpunk 2077 باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳

تیم سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 چندی پیش به وعده‌ی خود عمل کرد و تازه‌ترین به‌روزرسانی این اثر را در اختیار هواداران قرار داد. عجیب است که با انتشار این به‌روزرسانی، نواقص و باگ‌های این بازی دو چندان شده است.

Cyberpunk 2077 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که در نهایت پس از مدت‌ها انتظار به دست طرفداران رسید. در این بازی باید هدایت کاراکتری به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را انجام دهید. متاسفانه مشکلات و ایرادات فراوان در این اثر باعث شد که بسیاری از بازی‌بازان قادر به ادامه دادن آن نباشند. در همین زمینه، تیم سازنده اعلام کرد که پشتیبانی خود را در آینده‌ای نزدیک شروع می‌کند و به رفع اکثر باگ‌های این عنوان خواهد پرداخت. قابل ذکر است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است. چند روز قبل هم گفته شد که این بازی به بازگشت به فروشگاه پلی‌استیشن نزدیک شده اما سونی تصمیم گیرنده‌ی نهایی خواهد بود.

وجود مشکلات گفته شده باعث شد تا تیم سازنده به عرضه‌ی به‌روزرسانی ۱٫۲ برای این بازی بپردازد. هدف آن‌ها هم این بود که بخش قابل توجهی از مشکلات این اثر را برطرف کنند که متاسفانه این گونه نشد. گفته می‌شود که با اعمال این به‌روزرسانی، ایرادات بازی Cyberpunk 2077 حتی بیشتر از این هم می‌شود و بازی‌بازان از وجود باگ‌های بیشتر کلافه خواهند شد. به عنوان مثال، فایل ذخیره‌ی بسیاری از بازی‌بازان حدف شده است و آن‌ها در گیم‌پلی این عنوان ایراداتی را هم مشاهده می‌کنند. آن‌ها در صفحات مجازی خود از این اثر انتقاد کرده‌اند و این موضوع همچنان ادامه دارد. حال باید منتظر بود و دید که واکنش سازندگان در این خصوص چه خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌های نسل نهمی این عنوان شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز در دست توسعه قرار دارد و به زودی عرضه خواهد شد.

31
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید