به‌روزرسانی جدید بازی Risk of Rain 2 به زودی منتشر می‌شود

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

استودیوی هوپو گیمز (Hopoo Games) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Risk of Rain 2 قرار است در آینده‌ای نزدیک به دست طرفداران برسد. این به‌روزرسانی به دلیل دو ساله شدن بازی عرضه می‌شود و محتویان فراوانی را هم در خود خواهد داشت.

Risk of Rain 2 از سری عناوین جذاب در سبک تیراندازی به صورت سوم شخص است که ابتدا دو سال قبل در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان دست پیدا کرد. البته این اثر ابتدا به صورت دسترسی زودهنگام بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. دو بخش تک‌نفره و چندنفره در این بازی به چشم می‌خورد و این قضیه می‌تواند بازی‌بازان را تا مدت‌ها سرگرم کند. قابل ذکر است که استودیوی هوپو گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

حال که دقیقا دو سال از انتشار بازی Risk of Rain 2 می‌گذرد، استودیوی سازنده تصمیم دارد تا یک به‌روزرسانی جالب و بزرگ را برای آن در دسترس قرار دهد. از محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به آیتم‌ها و پوسته‌های فراوانی اشاره داشت. لباس بسیاری از باس‌ها نیز تغییر خواهد کرد که در نوع خود یک تنوع جالب به حساب می‌آید. یک چالش سخت نیز به منوی این اثر افزوده خواهد شد تا بازی‌بازان بتوانند مهارت‌های خود را در آن محک بزنند. علاوه‌بر این موارد، این به‌روزرسانی به بهبود بازی پرداخته و درصد زیادی از مشکلات و باگ‌ها را هم برطرف می‌کند تا رضایت هواداران بیش از پیش افزایش یابد. جالب است بدانید که توانایی‌های برخی از باس‌ها نیز بیشتر از قبل خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود تا بازی‌بازان بیشتر به چالش کشیده شوند.

بازی Risk of Rain 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی به‌روزرسانی فوق مشخص نیست اما در صورت انتشار اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید