بازی Risk of Rain 2 برروی گوگل استیدیا عرضه خواهد شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی هوپو گیمز (Hopoo Games) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Risk of Rain 2 در آینده‌ای نزدیک برروی گوگل استیدیا نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Risk of Rain 2 را باید عنوانی در سبک اکشن و تیراندازی سوم شخص دانست که تغییرات فراوانی نسبت به نسخه‌ی اول داشته است. این بازی ابتدا به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شد و مورد استقبال بازی‌بازان نیز قرار گرفت. شما در این بازی در یک سیاره‌ی ناشناخته قرار می‌گیرید و باید راه را برای بازگشت به خانه هموار کنید؛ هر چند که دشمنان زیاد، کارتان را دشوارتر خواهند کرد. حالت اصلی بازی تک‌نفره است، اما بخش چندنفره‌ی آن هم می‌تواند جالب توجه باشد. در این حالت می‌توانید با دوستانتان همراه شده و تیمی قدرتمند را تشکیل دهید. بنابراین اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Risk of Rain 2 را از دست ندهید.

تیم سازنده‌ی Risk of Rain 2 امروز خبر جدیدی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم گوگل استیدیا را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد که در ادامه آن را با هم مشاهده می‌کنیم.

Risk of Rain 2 همچنان در حال توسعه است! ما به گوگل استیدیا خواهیم آمد!

البته هنوز تاریخ انتشار این نسخه مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بعدی سازندگان در این خصوص باشیم. همچنین شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی چند بسته الحاقی برای این عنوان به گوش می‌رسد که بدون شک برای هواداران خوشحال کننده خواهد بود. Risk of Rain 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در پایان برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقدها و نمرات آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید