گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Risk Of Rain 2 در استیم بیش از ۳ میلیون بازی‌باز دارد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

بازی Risk of Rain 2 برای مدت‌ها در حالت دسترسی زودهنگام قرار داشت اما هفته‌ی گذشته نسخه‌ی نهایی آن عرضه شد. این اثر روگ‌لایک (Roguelike) با موفقیت از یک فضای دو بعدی به یک محیط سه بعدی منتقل شده است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد گیم‌پلی را به صورت تیمی پیش ببرند. نسخه‌ی کامل این عنوان در دسترس قرار دارد و به طور حتم ارزش تجربه را دارد چرا که هم مورد توجه منتقدین قرار گرفته و هم تعداد زیادی بازی‌باز را جذب خود کرده است.

چندی پیش اکانت رسمی بازی در توییتر اعلام کرد که تعداد بازی‌بازان این عنوان مرز ۳ میلیون نفر را رد کرده و به سرعت در حال گسترش یافتن است. هنوز مشخص نیست که آیا این تعداد شامل افرادی که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام را دارند نیز شامل می‌شود یا خیر اما در هر صورت ۳ میلیون نفر تنها برروی یک پلتفرم مطمئناََ آمار بسیار خوبی به شمار می‌رود.

توییت تیم‌سازنده را در ادامه می‌خوانید:

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که به شما اعلام کنیم بازی Risk of Rain 2 در حال حاضر برروی استیم بیش از ۳ میلیون بازی‌باز دارد. از تمامی بازی‌بازانی که از زمان دسترسی زودهنگام ما را حمایت کردند ممنونیم.

بازی Risk of Rain 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این عنوان در تمامی پلتفرم‌های مذکور از حالت دسترسی زودهنگام خارج شده و نسخه‌ی کامل به صورت رسمی قابل تجربه است.

برای کسانی که نمی‌دانند:

سبک روگ‌لایک یکی از زیرشاخه‌های ژانر نقش آفرینی به حساب می‌آید که در طبیعت خود اصولاََ (نه در همه‌ی موارد) گیم‌پلی نوبتی، مراحل با طراحی لحظه‌ای و شانسی و مورادی دیگر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید