آمار جدیدی از فروش بازی Risk of Rain 2 منتشر شد

16 دی 1399 - 09:16

استودیوی هوپو گیمز (Hopoo Games) امروز اطلاعاتی از میزان فروش نسخه‌های مختلف بازی Risk of Rain 2 را در دسترس قرار داد که آمار نسبتا خوبی هم به حساب می‌آید. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Risk of Rain 2 از سری عناوین تیراندازی به صورت سوم‌شخص است که مدت‌ها قبل به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. تیم سازنده پس از مدتی به وعده‌های خود عمل کرد و این عنوان را به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییج نیز رساند. گفته می‌شود که این نسخه در آینده‌ای نه چندان دور راهی سرویس گوگل استدیا نیز خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

هیچ شکی وجود ندارد که بازی Risk of Rain 2 پس از مدت کمی توانست رضایت بازی‌بازان را به خوبی جلب کند. حتی نام این بازی در میان برترین آثار نقش‌آفرینی سال ۲۰۲۰ هم دیده می‌شود که محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد. از دلایل استقبال از این بازی باید به بخش جذاب آنلاین و محتویات بی‌شمار اشاره داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای گفته شده هستید، Risk of Rain 2 را به هیچ وجه از دست ندهید.

شما در این بازی در یک سیاره‌ی ناشناخته قرار می‌گیرید و باید راه را برای بازگشت به خانه هموار کنید؛ هر چند که دشمنان زیاد، کارتان را دشوارتر خواهند کرد. حالت اصلی بازی تک‌نفره است، اما بخش چندنفره‌ی آن هم می‌تواند جالب توجه باشد. در این حالت می‌توانید با دوستانتان همراه شده و تیمی قدرتمند را تشکیل دهید. ماموریت‌های این اثر پس از مدتی بسیار دشوار می‌شوند و ذهن شما را حسابی به چالش خواهند کشید.

حال به گفته‌ی استودیوی هوپو گیمز، آگاه شدیم که فروش بازی Risk of Rain 2 از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرده و این روند همچنان رو به افزایش است. این آمار برای سازندگان بسیار مطلوب بوده و آن‌ها سعی دارند تا در آینده‌ای نزدیک از طرفداران قدردانی کنند. پس نتیجه می‌گیریم که پشتیبانی و برنامه‌های این تیم هنوز ادامه دارد.  ظاهرا توسعه و انتشار یک بسته الحاقی بزرگ در دستور کار قرار گرفته است که امسال در دسترس قرار خواهد گرفت. متاسفانه هنوز جزئیات دیگری در این مورد همچون تاریخ دقیق و محتویات مشخص نیست و باید دید که هوپو گیمز چه تصمیماتی خواهد گرفت. این در حالی است که بسیاری از بازی‌بازان تمایل دارند تا مهارت‌ها، مراحل، آیتم‌ها و باس‌های بیشتری را در این نسخه شاهد باشند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Risk of Rain 2، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات این عنوان را از این صفحه مطالعه کنید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید