اطلاعاتی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

سرانجام بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و حال باید دید که از این نسخه چه استقبالی به عمل خواهد آمد. امروز اطلاعاتی پیرامون این نسخه نیز عرضه گردید که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد.

بدون شک Crash Bandicoot را باید از جذاب‌ترین و بامزه‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار آورد و تا به حال نسخه‌های گوناگونی از آن در دسترس قرار گرفته است. بیشتر این نسخه‌ها به محبوبیت فراوانی نزد بازی‌بازان رسیده‌اند و نباید از نقش آن‌ها در سرگرم شدن افراد غافل شد. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time با ژانرهای اکشن و پلتفرمر در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و به فروش نسبتا خوبی هم دست پیدا کرد. حال تیم سازنده به منظور افزایش طرفداران این بازی سعی دارد تا آن را بر روی پلتفرم‌های دیگری هم در دسترس قرار دهد. قابل ذکر است که دو شرکت تویز فور باب (Toys for Bob) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time به تازگی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شد و اکنون بازی‌بازان می‌توانند از تجربه‌ی ماموریت‌های متنوع آن لذت ببرند. به گفته‌ی تیم سازنده، با این که تمام بخش‌های این بازی به صورت تک‌نفره است، اما برای انجام مراحل آن همیشه به اینترنت نیاز دارید. فعلا هیچ راهی برای تجربه‌ی این نسخه به صورت آفلاین وجود ندارد. این قضیه به این معنی است که وقتی اتصال خود به اینترنت را از دست بدهید، دیگر قادر به ادامه دادن بازی نخواهید بود. این موضوع ممکن است بازی‌بازان زیادی را اذیت کند و باید دید که تصمیم تیم سازنده در آینده چه خواهد بود.

البته این اتفاق چندان بازی‌بازان را شگفت‌زده نکرد؛ چرا که عناوین اخیر شرکت اکتیویژن بر روی رایانه‌های شخصی نیز به همین صورت بود. ضمنا در قسمت دیگری از پیام تیم سازنده مطلع شدیم که به زودی اخبار زیادی پیرامون نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در دسترس قرار می‌گیرد که در این صورت، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

3
7

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید