حجم نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time مشخص شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time تقریبا تا یک ماه دیگر در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد و آن‌ها قادر هستند تا از این اثر دوست داشتنی لذت ببرند. حال امروز حجم این نسخه مشخص شده که خبر مهمی برای هواداران است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Crash Bandicoot منتشر شده و به محبوبیت فراوانی هم دست پیدا کرده است. تازه‌ترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time ابتدا در سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان اکشن و پلتفرمر قادر هستید تا همان شخصیت‌های نام‌آشنا را برگزیده و سفر مهیجی را آغاز نمایید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سری و یا ژانرهای ذکر شده هستید، Crash Bandicoot 4: It’s About Time را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت تویز فور باب (Toys for Bob) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

چندی پیش تیم سازنده‌ی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time تصمیم گرفت تا به منظور افزایش طرفداران، این اثر را بر روی سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر کند. در همین زمینه، توسعه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دستور کار قرار گرفته است و به‌زودی به دست افراد خواهد رسید. نسخه‌های کنسولی فوق قرار است در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ (۱۲ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار گیرد و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

گفته می‌شود که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time حجمی برابر با ۹٫۴ گیگابایت خواهد داشت که به هیچ وجه مقدار زیادی نیست. جالب است بدانید که بازی‌هایی نظیر The Legend of Zelda: Breath of the Wild حجمی حدود ۱۴٫۴ گیگابایت دارند. پس دارندگان این کنسول برای دریافت این اثر مشکل خاصی نخواهند داشت. این در حالی است که حجم نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان برابر با ۴۵ گیگابایت بود. در نهایت باید منتظر بود و دید که این نسخه با چه واکنش‌هایی از سوی افراد مواجه خواهد شد.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید