مقایسه گلکسی S21 الترا با آیفون ۱۲ پرو مکس

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
مقایسه گلکسی S21 الترا و آیفون ۱۲ پرو مکس

گوشی‌های آیفون ۱۲ پرو مکس و گلکسی S21 الترا از بهترین و گران‌ترین گوشی‌های حال حاضر بازار هستند، اما تفاوت آن‌ها چیست و هرکدام در چه بخشی عملکرد بهتری دارد؟ چندی‌ست که سامسونگ از گلکسی S21 الترا رونمایی کرد و حالا شاید زمان مناسبی باشد تا این گوشی را با آیفون ۱۲ پرو مکس مقایسه کنیم. این مقایسه در بخش دوربین، نمایشگر، باتری، اندازه، مدت‌زمان شارژ، پردازنده و … انجام خواهد شد.

هر دو گوشی دارای نمایشگر بزرگی هستند، اما نمایشگر گلکسی S21 الترا اندکی بزرگ‌تر (۰٫۱ اینچ) است. در واقع این گوشی‌ها دارای بزرگ‌ترین سایز نمایشگر یک گوشی هوشمند غیر تاشو هستند.

آیفون دارای بریدگی در بالای پنل جلویی خود است که مکانی برای حسگر فیس آی دی و دوربین سلفی است. از طرف دیگر، گلکسی S21 دارای دوربین سلفی حفره‌ای است. شاید بعد از مدتی استفاده از آیفون ۱۲ به بریدگی بالای نمایشگر عادت کنید، اما هنگام تماشای ویدیو و بازی کردن، این قسمت کاملاً مزاحم خواهد بود. گلکسی S21 با دارا بودن یک حفره کوچک، هنگام دیدن ویدیو یا بازی ایجاد مزاحمت کم‌تری برای کاربران خواهد داشت و به‌دلیل کم‌تر بودن حاشیه صفحه نمایش، تجربه بهتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

اپل آیفون ۱۲ پرو مکس - گلکسی S21 الترا

مشاهده مقایسه گلکسی ۲۱ الترا با آیفون ۱۲ پرو مکس در تکفارس

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید