گزارش: ویدیوهای کوتاهی از گیم‌پلی بازی Elden Ring فاش شد + جزئیات بیشتر [به‌روزرسانی ۲]

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷

ساعاتی پیش وبسایت VideoGamesChronicle اعلام کرد که در برخی گروه‌های تلگرامی خصوصی کلیپ‌هایی از بازی Elden Ring به اشتراک گذاشته شده است و البته توضیحاتی نیز در مورد این تریلر ارائه داد. دقایقی پس از انتشار این خبر کلیپ‌های بی‌کیفیتی از بازی در فضای مجازی منتشر شد.

به‌روزرسانی:

بر اساس گزارش‌های متعدد، تریلر و جزئیات فاش شده مربوط می‌شود به یک ساخت قدیمی از بازی با این هدف که تنها به اعضای داخلی باندای‌نامکو و فرام‌سافتور نمایش داده شود. به احتمال زیاد سطح کیفی و گیم‌پلی تغییرات گسترده‌ای را به خود ببیند. همچنین اطلاعات منتشر شده به ما می‌گویند که تریلر رسمی کاملاََ با این نمایش تفاوت دارد. با این وجود، بخش کامل‌تری از تریلر به همراه صدا فاش شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

دانلود

به‌روزرسانی ۲:

۳۰ ثانیه دیگر از تریلر مذکور فاش شده است که آن را در ادامه مشاهده می‌کنید. لازم به ذکر است که همچنان ۳۰ ثانیه از تریلر اصلی فاش نشده است.

دانلود

در ابتدا توضیحات وبسایت VGC را در قالب چند نکته خلاصه شده می‌خوانید:

  • منابع مختلف نزدیک به فرام‌سافتور (From Software) توضیح داده‌اند که به دلیل شیوع ویروس کرونا و محیا نبودن شرایط در استودیوهای ژاپنی برای کار از راه دور، برای نزدیک به یک سال مراحل توسعه‌ی این اثر متوقف شده بود.
  • در این تریلر نیز به مانند تریلر سینماتیک صدای یک راوی را می‌شنویم.
  • تریلر به طور کلی شامل مبارزات شبیه به سری سولز، یک اژدها در حال دمیدن آتش و مبارزات اسب‌سواری می‌شود.
  • در تریلر تاریخ عرضه مشخص نمی‌شود و همچنین منابع مختلفی می‌گویند که با وجود مشکلات پیش آمده برای تیم‌ توسعه، بعید است که در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه‌ی Elden Ring باشیم.

دو ویدیوی چند ثانیه‌ای منتشر شده از این اثر از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، اما شاید برای طرفداران بازی جالب توجه باشند:

دانلود

دانلود

دو تصویر زیر نیز مربوط به تریلر مذکور می‌شوند:

با وجود فاش شدن این تریلر و همچنین گزارش‌های قبلی از سوی منابع مختلف، احتمالاََ به زودی شاهد انتشار تریلری از این اثر باشیم. جیسون شرایر (Jason Schereier)، منبع داخلی مشهور و ویراستار وبسایت بلومبرگ، در توییت جدید خود اعلام کرد که مدارک قوی مبنی بر رونمایی Elden Ring وجود دارد. او در توییت خود گفت:

می‌دانم بسیاری از شما تشنه‌ی اخبار جدید از بازی Elden Ring هستید. من چیز زیادی در این رابطه نمی‌دانم (به جز این که بازی بارها تاخیر خورده است)، اما مدارک قدرتمندی وجود دارد مبنی بر این که خیلی زود از این اثر رونمایی خواهد شد. قرار نیست اتفاقی همانند رمان Winds of Winter رخ دهد.

قبلاََ منابع داخلی مختلفی به تکمیل مراحل توسعه‌ی بازی Elden Ring اشاره کرده بود. بر اساس صحبت‌های فدریکو فُساتی (Federico Fossetti)، ویراستار وب‌سایت مشهور Everyeye.it، مراحل ساخت بازی Elden Ring ماه‌ها پیش به اتمام رسیده است و در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی اثر، فرام‌سافتور، بازی را پولیش و اصلاح می‌کند.

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود و یا این که به طور کلی یک اثر کاملاََ نسل بعدی باشد.

44
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید