به زودی محتویات جدیدی به بازی Everspace 2 اضافه می‌شود

3 اسفند 1399 - 09:18

استودیوی سازنده‌ی بازی Everspace 2 امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که برنامه‌های جالبی برای سال جاری در نظر دارد. ظاهرا قرار است محتویات فراوانی به این بازی اضافه گردد.

Everspace 2 را باید اثری در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به شمار آورد که استودیوی راک‌فیش (Rockfish) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته است. شما در این بازی باید کنترل سفینه‌ی فضایی دلخواه خود را به دست گرفته و با سایر سفینه‌ها و موجودات فضایی مبارزه داشته باشید. در همین راستا، سلاح‌ها و آیتم‌های بی‌شماری هم در دسترس شما قرار می‌گیرد که نباید از نقش آن‌ها در جهت کسب پیروزی و طی کردن بخش‌های گوناگون غافل شوید. این عنوان ابتدا قرار بود چند ماه قبل عرضه شود، اما انتشار آن با تاخیری نسبتا طولانی مواجه شد. در صورتی که از دوستداران سبک‌های گفته شده هستید، Everspace 2 را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید.

نسخه‌ی اصلی بازی Everspace 2 هنوز منتشر نشده و در حال حاضر نسخه‌ی دسترسی زودهنگام آن به دست هواداران رسیده است. تیم سازنده‌ی این عنوان یعنی استودیوی راک‌فیش گیمز (ROCKFISH Games) حتی برای این نسخه هم برنامه‌هایی در سر دارد و قرار است آن‌ها را تا پایان سال جاری پیاده کند. ابتدا یک به‌روزرسانی در ماه آپریل برای این بازی عرضه می‌شود که مبارزان، ماموریت‌ها و یک بخش جدید را به آن اضافه می‌کند. سپس در ماه‌های بعدی هم انتشار چند به‌روزرسانی در دستور کار قرار گرفته است که مهارت‌هایی همچون سفر سریع را برای بازی‌بازان فراهم می‌کند. در نهایت باید صبر کرد و دید که این قابلیت‌ها چه واکنشی از سوی طرفداران را به دنبال خواهد داشت.

همان‌طور که گفته شد، بازی Everspace 2 هم‌اکنون به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر مربوط به به‌روزرسانی‌های جدید و یا نسخه‌ی اصلی این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید