اطلاعات جدیدی از مناطق بازی Everspace 2 منتشر شد

۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

اگرچه استودیوی راک‌فیش گیمز (Rockfish Games) مدتی پیش اعلام کرد که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مورد انتظار Everspace 2 با تاخیر عرضه خواهد شد ولی به نظر می‌رسد بازی بالاخره در ماه ژانویه‌ی سال آینده‌ی میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. تیم سازنده اخیرا اطلاعات جدیدی از مناطق مختلف بازی را در اختیار هواداران قرار داده است. یکی از این مناطق، Ruins of the Ancients خواهد بود که جزء مناطق پایانی بازی به شمار رفته و «چالش‌هایی دشوار و بهترین پاداش‌های موجود در بازی» را در مقابل شما قرار می‌دهد.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی تیم سازنده، منطقه‌ی Ruins of the Ancients از سازه‌هایی خاص تشکیل شده و برروی یکی از ماه‌های سیستم Union قرار گرفته است. اگرچه این منطقه به صورت کامل در نسخه‌ی دسترسی زودهنگام حضور نخواهد داشت ولی برخی از ساختمان‌های آن در بازی قابل رویت خواهند بود. در کنار این موارد، تیم سازنده به این نکته نیز اشاره کرده است که منطقه‌ی Ruins of the Ancients «تا حد زیادی به داستان بازی ارتباط خواهد داشت».

یکی دیگر از مناطق جدید بازی Prescott Starbase است. این منطقه که «یک شهر متراکم معلق در فضا» به شمار می‌رود، امکانات مختلفی مانند بخش‌های خرید، سرگرمی و بازار سیاه را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگرچه این منطقه هنوز در دست ساخت قرار دارد ولی هم‌زمان با انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Everspace 2، شما می‌توانید به گشت و گذار و اکتشاف در این شهر بپردازید.

پس از پایان دوره‌ی در نظر گرفته شده برای نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Everspace 2، این عنوان در ابتدا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده و پس از آن در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید