تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Everspace 2 منتشر شد

30 دی 1399 - 14:27

بازی Everspace 2 از امروز به صورت دسترسی زودهنگام به دست بازی‌بازان رسید. در همین راستا، تریلر زمان انتشار این نسخه نیز در دسترس قرار گرفته است که نکات مختلفی را به تصویر می‌کشد.

Everspace 2 را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که استودیوی راک‌فیش (Rockfish) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. شما در این عنوان باید هدایت سفینه‌ی فضایی دلخواه خود را به دست گرفته و با سایر سفینه‌ها و موجودات فضایی مبارزه داشته باشید. در همین زمینه، سلاح‌ها و آیتم‌های بی‌شماری هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که نباید از نقش آن‌ها در جهت کسب پیروزی و طی کردن مراحل گوناگون غافل شوید. این عنوان ابتدا قرار بود چند ماه قبل منتشر شود، اما عرضه‌ی آن با تاخیری نسبتا طولانی مواجه شد. در صورتی که از دوستداران ژانرهای ذکر شده هستید، Everspace 2 را به هیچ عنوان از دست ندهید. برای مشاهده‌ی جزئیاتی از مناطق این اثر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

از ویژگی‌های جذاب بازی Everspace 2 باید به رمز و رازهای فراوان در محیط آن اشاره داشت. همچنین منوی این عنوان از یک بخش داستانی هم برخوردار بوده و تیم سازنده تلاش فراوانی برای آن داشته است. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. نسخه‌ی اصلی این اثر نیز در تاریخی نامشخص به دست هواداران خواهد رسید. بدیهی است که این نسخه با تجهیزات و محتویات بسیار بیشتری همراه خواهد بود.

حال امروز تریلر زمان عرضه‌ی بازی Everspace 2 عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید