سازندگان Resident Evil Village در مورد بازگشت Ethan Winters می‌گویند

25 بهمن 1399 - 19:36

عنوان در حال توسعه‌ی Resident Evil Village در واقع هشتمین نسخه‌ی اصلی از این سری محبوب و ترسناک به شمار می‌آید و قرار است در ماه مه به صورت بین نسلی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده و نمایش‌هایی که شرکت کپ‌کام (CapCom) از بازی Resident Evil Village منتشر نمود، به نظر می‌رسد بازی‌بازان با عنوان بسیار گسترده و منحصر به فردی رو‌به‌رو خواهند شد. داستان این بازی دنباله‌ای مستقیم بر وقایع نسخه‌ی Resident Evil 7 به شمار می‌آید که در آن شاهد بازگشت شخصیت‌های آشنایی به مانند Ethan Winters و همسرش Mia خواهیم بود. البته در کنار این شخصیت‌های آشنا، آنتاگونیست‌های منحصر به فردی به مانند بانوی خون‌آشام نیز در داستان حضور خواهند داشت که تاکنون مورد استقبال و توجه بازی‌بازان بوده است.

حال به تازگی آقای پیتر فابینو (Peter Fabiano)، تهیه‌کننده‌ی بازی Resident Evil Village به بیان مطالبی در مورد دلیل بازگشت Ethan Winters و همسرش در داستان این نسخه پرداخت. همان‌طور که طرفداران سری Resident Evil می‌دانند، شرکت کپ‌کام در داستان‌های این مجموعه همواره به معرفی شخصیت‌های جدید و به یادماندنی پرداخته اما به هیچ وجه از آن‌ها به صورت متوالی استفاده نکرده است. حال شخصیت Ethan Winters که شهرت و محبوبیت بسیار کمتری نسبت به شخصیت‌های نمادین سری Resident Evil دارد، اولین پروتاگونیستی به شمار می‌آید که داستان مربوط به وی به صورت متوالی در دو نسخه‌ی اصلی پشت سر هم از مجموعه‌ی Resident Evil روایت می‌شود.

طبق گفته‌ی آقای فابیانو که در آخرین شماره‌ی مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن مصاحبه‌ای را داشته است، توسعه‌دهندگان پس از اتمام مراحل ساخت بازی Resident Evil 7 و موفقیت داستان آن، بسیار به شخصیت Ethan Winters علاقه‌مند بودند و تیم داستان‌نویسی قصد داشت تا بازی‌بازان ماجراهای جذاب وی را در نسخه‌ی بعدی دنبال نمایند.

با این که معمولا شخصیت‌های جدید سری Resident Evil به عنوان یک همراه در کنار سایر شخصیت‌های نمادین حضور داشتند، اما Ethan Winters خود توانست به پروتاگونیست شماره‌ی یک و مرکز تمرکز داستان یک نسخه‌ی اصلی تبدیل شده و شخصیت کریس ردفیلد را در حاشیه‌ی داستان خود نیز بگنجاند. در نهایت ارتباط خوب بازی‌بازان با ماجرای این شخصیت سبب شد که ریسک بزرگ در مورد بازی Resident Evil 7 نه تنها جواب دهد بلکه با موفقیت و محبوبیت زیادی همراه شود تا در نهایت شاهد یک دنباله‌ی جذاب و گسترده برای داستان Ethan باشیم.

آقای پیتر فابیانو در مورد تصمیم شرکت کپ‌کام مبنی بر بازگشت Ethan Winters افزود:

تصور و برنامه‌ریزی بازگشت این شخصیت در نسخه‌ی اصلی بعدی، چیزی بود که به ذهن توسعه‌دهندگان بازی Resident Evil 7: Biohazard پس از پایان روند ساخت آن رسید. تیم سازنده کاملاً به عنوان یک پروتاگونیست به Ethan Winters وابسته شد؛ بنابراین ما می‌دانستیم که می‌خواهیم ماجراهای او را در داستانی جدید ادامه دهیم. ما همچنان تمایل داشتیم تا بازی‌بازان نسخه‌ی بعدی Resident Evil را از دید شخصیت Ethan دنبال نمایند؛ چرا که بازی Resident Evil Village دنباله‌ای مستقیم بر وقایع بازی Resident Evil 7: Biohazard خواهد بود.

انتخاب Ethan Winters به عنوان پروتاگونیست اصلی واقعاً به ما کمک کرد تا چشم‌انداز روشنی از اهدافی که داریم را داشته باشیم. از آن جایی که ما دائماً اطلاعات و جزئیات را در بین تیم‌های تخصصی Resident Evil به اشتراک می‌گذاریم، این امر کاملا به ما کمک می‌کند تا بهترین بازی وحشت-بقا تا به امروز را توسعه دهیم.

عنوان Resident Evil Village قرار است در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

Fanresidentevilآرین#ONLY_PS5Y.RP.morganPlayStation Studios PS5meysambmatrix4221489Dk-_-Manمجید نوریShinjiMikamiKanekoDrama
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید