به‌روزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator تاخیر خورد

6 بهمن 1399 - 10:36

ظاهرا قرار بود یک به‌روزرسانی مربوط به نقشه‌های بازی Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گیرد که عرضه‌ی آن با تاخیری نسبتا کوتاه همراه شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گرفته که هر کدام از آن‌ها جذابیت‌های خاصی داشته است. بدون شک نسخه‌ی ۲۰۲۰ این بازی را باید در نوع خود بهترین دانست که تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان این سری هم شد. جالب است بدانید که تنها در ماه دسامبر، دو میلیون بازی‌باز این عنوان را خریداری کرده‌اند که این قضیه محبوبیت آن را نشان می‌دهد. بنابراین در صورتی که شما هم از دوستداران سبک شبیه‌سازی پرواز هستید، Microsoft Flight Simulator را به هیچ وجه از دست ندهید. چندی پیش هم اعلام شد که انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این اثر فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که استودیوی اسوبو (Asobo) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

یکی از دلایل استقبال خوب بازی‌بازان از بازی Microsoft Flight Simulator را باید پشتیبانی جالب تیم سازنده به حساب آورد. هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای این عنوان عرضه می‌شود که تغییراتی را در آن اعمال می‌کند. ظاهرا این تیم تصمیم گرفته بود تا نقشه‌ی بریتانیای این اثر را تغییر داده و ویژگی‌های دیگری را هم در آن به وجود آورد. این به‌روزرسانی ابتدا قرار بود این ماه به دست طرفداران برسد که انتشار آن به دلیل بروز مشکلات فنی با تاخیر همراه شد. با این که هنوز تاریخ جدیدی برای عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که این اتفاق اواسط ماه فوریه رخ دهد.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Microsoft Flight Simulator، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. این عنوان در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. بار مطالعه‌ی نقد و بررسی آن به قلم آریا مقدم می‌توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • bayenzia گفت:

    ممنون از گیم فا از همه سایت های گیم ایرانی بهتره ایشالا که این سایت روز به روز بهتر و بهتر بشه سایت های دیگر از شما تقلید می کنن
    و من یک مقاله در مورد حقایقی در مورد نسل نهم و ایده های بسیار جالبی برای سایتتون دارم
    Mohamadrauf75@gmail.Com