گیفت کارت
گیفت کارت

یک بازی جدید بر اساس دنیای PUBG در سال آینده عرضه خواهد شد

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

بر اساس اطلاعات تازه‌ی منتشر شده، به نظر می‌رسد در سال آینده‌ی میلادی یک عنوان جدید بر اساس دنیای بازی PUBG منتشر می‌شود.

طبق گزارش وب‌سایت بلومبرگ (Bloomberg)، یک بازی مرتبط با جهان PUBG در سال آینده‌ی میلادی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این جزئیات به عنوان بخشی از اطلاعات مشخصات پروفایل آقای کیم چانگ هان (Kim Chang Han)، مدیرعامل شرکت کرفتون (Krafton) بدست آمده است. کرفتون یک شرکت هلدینگ مستقر در کشور کره‌ی جنوبی است که در حقیقت کمپانی مادر استودیوهای Bluehole, PUBG Corp و استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) محسوب می‌شود. استودیوی استرایکینگ دیستنس در حال حاضر بر روی بازی The Callisto Protocol کار می‌کند. در اواخر سال جاری، کرفتون در حال برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی اولیه‌ی است که گفته می‌شود ارزش آن به ۲۷٫۲ میلیارد دلار می‌رسد.

به نظر می‌رسد شرکت کرفتون قصد دارد از بازی PUBG استفاده کند تا سهام Lion را از پول خود کسب کند. گزارش بلومبرگ تأیید می‌کند که یک انیمیشن و همچنین یک کارتون در دست ساخت قرار دارد و به نظر می‌رسد خریدهای جدیدی نیز در راه است.

پیش از این تایید شده بود که بازی وحشت و بقای The Callisto Protocol در آینده‌ای دور و در جهان PUBG دنبال می‌شود. با این حال بر اساس گزارش بلومبرگ، این بازی جدید با The Callisto Protocol متفاوت است. از ماه جولای سال گذشته، در مجموع حدود ۷۰ میلیون نسخه از بازی PUBG بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی به فروش رفت. همچنین نسخه‌ی موبایل بازی بیش از ۶۰۰ میلیون بار دانلود شده است که این رقم در ژوئن ۲۰۱۹ حدود ۴۰۰ میلیون بود. طبق گزارش‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد نسخه‌ی دوم بازی PUBG نیز در دست توسعه قرار دارد.

47
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید