گزارش؛ ساخت نسخه‌ی جدید PUBG توسط تیم سازنده تایید شد

۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد خالق بازی‌های PlayerUnknown’s Battlegrounds و PUBG Mobile، بر روی نسخه‌ی دوم این عناوین محبوب کار می‌کند.

یکی از کاربران توییتر با نام PlayerIGN که به خاطر فاش کردن اطلاعات مختلف از سری PUBG شهرت دارد، اخیرا اطلاعاتی که ظاهرا از کنفرانس خبری شرکت کرفتون (Krafton) به دست آمده را منتشر کرده است.

شرکت کرفتون در حال حاضر بر روی محصول جدید خود بر اساس آی‌پی Battleground تمرکز کرده است. توسعه‌ی بین‌المللی دنباله‌ی نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند و دنباله‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و کنسولی در اولویت قرار گرفته‌اند.

استودیوی سازنده در گذشته از پروژه‌ی جدید خود با نام مستعار ProjectXTMR یاد کرده و تاکید کرده بود که این پروژه با نسخه‌ی دوم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هیچ ارتباطی ندارد. با این حال، با توجه به اطلاعات فاش شده از کنفرانس خبری شرکت کرفتون، به نظر می‌رسد تیم سازنده در حال حاضر بر روی دنباله‌ی این سری محبوب کار می‌کند.

حال باید منتظر ماند و دید استودیوی سازنده چه زمانی از دو بازی جدید خود رونمایی خواهد کرد. با توجه به این‌که در مطالب منتشر شده به میان‌‎پلتفرمی بودن بازی‌های جدید اشاره شده است، احتمالا نسخه‌ی جدید سری بر روی کنسول‌های نسل ۸ و ۹ عرضه خواهند شد. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که استودیوی سازنده و یا شرکت کرفتون هنوز به صورت رسمی این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده‌اند.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید