فضای مورد نیاز بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury مشخص شد

۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵

در روزهای اخیر، شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از بازی مورد انتظار Super Mario 3D World + Bowser’s Fury بودیم. شرکت نینتندو امروز فضای مورد نیاز برای نصب و اجرای این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است.

در سال‌های اخیر، شرکت نینتندو بسیاری از عناوین محبوب و پرطرفدار عرضه شده بر روی کنسول نینتندو Wii U را در اختیار کاربران کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ قرار داده است. حال، به نظر می‌رسد نوبت به بازی Super Mario 3D World رسیده است. در کنار محتوای نسخه‌ی اصلی، نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی شامل یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید نیز می‌شود. شرکت نینتندو اخیرا به این نکته اشاره کرده بود که محتوای جدید بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در منوی اصلی و به عنوان یک بخش جداگانه در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. این یعنی نیازی به تمام کردن بازی اصلی برای دسترسی به بخش جدید نخواهد بود.

در کنار این موضوع، شرکت نینتندو امروز فضای مورد نیاز برای نصب و اجرای بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury را نیز مشخص کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، کاربران به ۲٫۹ گیگابایت فضای خالی برای تجربه‌ی این بازی نیاز خواهند داشت. با توجه به حجم ۱٫۷ گیگابایتی نسخه‌ی عرضه شده بر روی کنسول Wii U، به نظر می‌رسد بخش جدید، محتوای زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در تاریخ ۲۴ بهمن ماه سال جاری (۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان را از طریق این لینک مشاهده کنید.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید