تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury منتشر شد

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹

شرکت نینتندو امروز تریلری جدید از بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury را منتشر کرده و در آن، به نمایش محتوای جدید این نسخه از بازی پرداخته است. در این بازی، شما با Bowser Jr. همراه شده و با یکدیگر برای متوقف کردن Bowser همکاری می‌کنید.

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در حقیقت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Super Mario 3D World است که مدتی پیش توسط شرکت نینتندو معرفی شد. این نسخه از بازی در کنار محتوای نسخه‌ی اصلی عرضه شده بر روی کنسول Wii U، یک بسته‌ی الحاقی جدید را نیز شامل می‌شود.

با توجه به ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد جهان جدید طراحی شده برای بازی بسیار وسیع بوده و بازی، چالش‌ها و معماهای مختلفی را در این دنیای سه‌بعدی در اختیار شما قرار خواهد داد. در طول بازی، شخصیت Bowser Jr شما را همراهی کرده و در کنار حمله به دشمنان، مناطق خاصی از نقشه را برای دریافت آیتم‌های مختلف رنگ‌آمیزی می‌کند. با توجه به ویدئوی منتشر شده، در بخشی از بازی شما باید با حالت «Clamity» و غول‌آسای Bowser مبارزه کنید.

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در تاریخ ۲۴ بهمن ماه سال جاری (۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید