Super Mario 3D World + Bowser’s Fury برای دومین هفته در صدر جدول فروش انگلستان قرار گرفت

4 اسفند 1399 - 11:59

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury پس از کسب نمرات عالی از سوی منتقدان، همچنان از نظر فروش نیز به روند موفقیت‌آمیز خود ادامه می‌دهد. این بازی توانست برای دومین هفته‌ی پیاپی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های انگلستان قرار بگیرد.

علی‌رغم کاهش ۶۱ درصدی فروش Super Mario 3D World + Bowser’s Fury، این بازی در حال حاضر پرفروش‌ترین عنوان انگلستان به شمار می‌رود. از طرف دیگر، بازی FIFA 21 با وجود کاهش قیمت‌ها فروشی ۵۹ درصدی را تجربه کرده است و در جایگاه دوم این جدول قرار دارد.

حضور بازی Mario Kart 8: Deluxe در جایگاه سوم پرفروش‌ترین عناوین انگلستان از نکات جالب است. از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ، پورت نسخه‌ی Wii U فروش بالایی را داشته است و از این نظر بسیار جالب به نظر می‌رسد. این امر به دلیل کمبود کنسول‌های نینتندو سوییچ معمولی و گزینه‌های بسته نرم‌افزاری بوده که Mario Kart 8: Deluxe در آن گنجانده شده است. همچنین بازی Animal Crossing: New Horizons با افت ۴ درصدی فروش در جایگاه چهارم قرار گرفت. از طرف دیگر، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با یک رتبه صعود نسبت به هفته‌ی گذشته، در رده‌ی پنجم قرار گرفته است.

در پایان می‌توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش انگلستان منتهی به ۲۰ فوریه را مشاهده کنید. این جدول براساس فروش فیزیکی بازی‌هاست.

عنوان بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury۱۱
FIFA 21۲۳
Mario Kart 8: Deluxe۳۵
Animal Crossing: New Horizons۴۲
Call of Duty: Black Ops Cold War۵۶
Minecraft (Switch)۶۸
Grand Theft Auto 5۷۱۳
Ring Fit Adventure۸۱۰
Spider-Man: Miles Morales۹۴
Just Dance 2021۱۰۱۱

 

.meysambکسری نراقی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید