تریلری از بخش آنلاین بازی Bowser’s Fury منتشر شد

18 بهمن 1399 - 10:10

شرکت نینتندو که در روزهای اخیر اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury منتشر کرده بود، امروز هم دست به کار شد و ویدئویی از بخش چندنفره‌ی آن را در دسترس قرار داد که برای طرفداران جالب توجه خواهد بود.

بدون شک ماریو از محبوب‌ترین کاراکترهای تاریخ بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید و تا به حال نسخه‌های گوناگونی برای این شخصیت منتشر شده است. همانطور که اطلاع دارید، شرکت نینتندو هنوز هم دست به توسعه‌ی عناوینی از این شخصیت و دوستانش می‌زند و هر ساله آن‌ها را به دست بازی‌بازان می‌رساند. یکی از تازه‌ترین نسخه‌ها Super Mario 3D World + Bowser’s Fury نام دارد. در واقع Bowser’s Fury محتوای اضافه و جذابی است که به همراه بازی Super Mario 3D World در دسترس قرار خواهد گرفت و می‌تواند عده‌ی زیادی از دوستداران بازی‌های خاطره‌انگیز را سرگرم کند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ماریو هستید، این نسخه را به هیچ وجه از دست ندهید. چندی پیش هم فضای مورد نیاز این بازی مشخص شد که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

انتظارها برای تجربه‌ی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury تقریبا رو به اتمام است و این عنوان در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ (۱۲ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. متاسفانه Bowser’s Fury از بخش‌هایی است که هواداران اطلاعات چندانی از آن ندارند. در همین راستا، نینتندو امروز دست به کار شد و اطلاعاتی در این زمینه را عرضه کرد. این بخش از یک حالت چندنفره‌ی جذاب برخوردار خواهد بود که آن را می‌توانید با سایر بازی‌بازان انجام داده و لذت ببرید. بخش گفته شده در سبک ماجراجویی است و انتخاب شخصیت‌های مختلف هم در آن امکان‌پذیر خواهد بود.

حال امروز تریلری ده دقیقه‌ای از بخش آنلاین Bowser’s Fury در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید