گیفت کارت
گیفت کارت

بازیگر ابی (Abby) عنوان The Last Of Us Part 2 از مورد تنفر بودن شدید این شخصیت می‌گوید

۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
The Last Of Us Part 2

بازی The Last of Us Part 2 یکی از بازی‌های بزرگی و عناوین مورد انتظاری بود که بعد از حدود ۷ سال توسعه بالاخره در پایان سال گذشته منتشر شد. دنباله‌ای مورد انتظار که از نظر منتقدان بسیار محبوب بود و همچنین جوایز بسیاری را برنده شد. با این حال در فضای مجازی طرفداران واکنش‌های بسیار متضادی نسبت به این عنوان نشان دادند. عده‌ای از روایت داستانی بازی بسیار لذت بردند و از ساختار شکنانه بودن آن تمجید بسیار کردند و در مقابل عده‌ای نیز مخالف این بازی شدند و به شدت آن را مورد انتقاد قرار دادند.

هشدار : اسپویلرهای زیادی در ادامه خواهند آمد. بنابراین اگر نمی‌خواهید که این عنوان برایتان فاش شود بهتر است از خواندن ادامه مطلب منصرف شوید.

در مصاحبه‌ی با رسانه‌ی گیم اینفورمر (Game Informer) صداپیشه‌ی پرکار، لورا بیلی (Laura Bailey)، در مورد نقش خود در این بازی صحبت کرد. ابی اندرسون تا زمان عرضه‌ی رسمی بازی تا حد زیادی از چشم مخاطبان و بازی‌بازان پنهان مانده بود. گرچه او در تریلرها نشان داده شده بود اما هیچ کس نمی‌دانست که او کیست و چه نقشی در داستان خواهد داشت و حتی به ذهن کسی هم خطور نمی‌کرد که نیمی از بازی را در نقش وی قرار خواهد گرفت.

با این حال، داستان این بازی قبل از عرضه‌ی آن تا حدود زیادی فاش شد که همه‌ی این موارد را آشکار کرد و منجر به واکنش‌ها و بحث‌های زیادی قبل از ورود بازی به قفسه‌های فروشگاه‌ها در سطح فضای مجازی شد. بیلی در این باره می‌گوید که یکی از عوامل حس تنفر شدید مردم به این شخصیت اسپویلرها و به نوعی اسپویل شدن داستان ابن عنوان بود چرا که بخاطر اسپویل شدن این عنوان بسیاری از هواداران The Last of Us بدون بازی کردن و بدون اینکه در جریان روایت داستانی بازی قرار بگیرند، متوجه پیچش داستانی بازی شدند و همین موجب قضاوت زود هنگام و واکنش شدید مردم نسبت به این شخصیت شد. بیلی در ادامه می‌گوید: من می‌دانستم که مطمئناً با واکنش مواجه خواهد شد. از همان ابتدا معلوم بود که این روایت به مذاق خیلی‌ها خوش نخواهد آمد. فکر می‌کنم این فاش شدن‌ها ارتباط زیادی با آن داشتند چرا که دو ماه قبل از عرضه‌ی رسمی بازی داستان آن لو رفت و همین موجب شد تا خیلی از مردم نتوانند شخصیت ابی را به درستی درک نمایند و اگر با هیچ پیش زمینه و دانسته‌ای از قبل به سراغ داستان این عنوان می‌رفتند بسیار بیشتر ابی را درک می‌کردند.

در نهایت، وی گفت که از بازی در این عنوان به شدت مفتخر است و فکر می‌کند که این یکی از شخصیت‌های به شدت چالش برانگیز و ماندگار در طول زندگی حرفه‌ای اوست. صرف‌نظر از اینکه از شخصیت ابی خوشتان آمد و لذت بردید یا اینکه از وی متنفر هستید می‌خواهید برای کاری که کرد سر از تنش جدا کنید، یک چیز را نمی‌توان انکار کرد و آن هم تاثیر زیاد ابی در داستان The Last Of Us Part 2 است.

می‌توانید نقد و بررسی The Last Of Us Part 2 را به قلم سعید آقابابایی از اینجا بخوانید.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید