مبارز جدید بازی Street Fighter 5 با تاخیر عرضه خواهد شد

۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بر اساس اخبار منتشر شده، Dan، مبارز جدید بازی Street Fighter 5، که قرار بود زمستان امسال در اختیار کاربران قرار گیرد، با حدود دو ماه تاخیر به بازار عرضه خواهد شد.

اگرچه حدود 5 سال از انتشار بازی Street Fighter 5 می‌گذرد، ولی شرکت کپکام (Capcom) همچنان با انتشار مبارزین و محتوای جدید به پشتیبانی از این بازی ادامه داده است. با این حال، به نظر می‌رسد گسترش ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، سازندگان این بازی را نیز به شدت تحت تاثیر قرار داده است. آقای شوهی ماتسوموتو (Shuhei Matsumoto)، تهیه کننده‌ی بازی Street Fighter 5، امروز به سراغ حساب توییتر خود آمده و با انتشار پیامی تایید کرده است که مبارز جدید بازی Street Fighter 5 دیرتر از زمان اعلام شده به بازار عرضه می‌شود.

در این پیام کوتاه، آقای ماتسوموتو در کنار قدردانی از حمایت‌های هواداران در پنج سال گذشته، به این نکته اشاره کرده است که شرکت کپکام و تیم سازنده سخت در تلاش هستند تا محتوای جدید بازی Street Fighter 5 را هر چه سریع‌تر به این عنوان اضافه کنند. Dan، مبارز جدید بازی Street Fighter 5، که قرار بود در زمستان سال 2020 میلادی به بازار عرضه شود، با دو ماه تاخیر در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. البته با توجه به سکوت خبری تیم سازنده در ماه‌های اخیر، این تاخیر کم‌تر از آن چیزی است که هواداران انتظارش را داشتند.

Dan، مبارز جدید بازی Street Fighter 5

در پیام منتشر شده، آقای ماتسوموتو به این موضوع اشاره کرده که شرایط پیش آمده‌ی ناشی از گسترش ویروس کرونا، سبک کاری و زندگی کارکنان شرکت کپکام را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داده است. البته تهیه کننده‌ی بازی Street Fighter 5 به این نکته نیز اشاره کرده است که اولویت اول شرکت کپکام سلامتی کارکنان و خانواده‌های آن‌ها خواهد بود و تاخیر پیش آمده در انتشار مبارز جدید بازی Street Fighter 5 نیز به همین دلیل بوده است.

با توجه به تاخیر پیش آمده در انتشار مبارز جدید بازی Street Fighter 5، انتظار می‌رود که مبارزین بعدی در نظر گرفته شده برای این عنوان مبارزه‌ای محبوب نیز با تاخیر در اختیار هواداران قرار بگیرند. شرکت کپکام پیش از این از شخصیت Dan برای زمستان امسال، شخصیت Rose برای بهار سال 2021، Oro و Akira Kazama برای تابستان سال 2021 و یک شخصیت مرموز برای پاییز سال آینده‌ی میلادی رونمایی کرده بود. حال باید دید مشکلات پیش آمده تا چه میزان روند توسعه‌ی بازی و محتوای جدید برای آن را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بازی Street Fighter 5 در حال حاضر بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید