شرکت کپکام آمار فروش بازی Street Fighter 5 را منتشر کرد

11 آبان 1400 - 19:22

این شرکت آمار فروش چندین بازی خود را از جمله Resident Evil 2 ،Resident Evil 7: biohazard و Street Fighter 5 به‌روز کرد.

بازی Street Fighter 5 برای اولین بار در سال 2016 بر روی پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این عنوان به علت برخی ویژگی‌ها چون حذف حالت Arcade و بخش آنلاین مایوس‌کننده با واکنش‌های متفاوتی از سوی بازی‌بازان روبرو شد. اما کپکام از زمان عرضه به صورت منظم به بهبود بازی خود پرداخت و محتوای تازه‌ای مانند شخصیت‌ها و حالت‌های جدید به آن اضافه کرد. رویکردی که به نظر کارساز بوده است، چرا که در سه ماهه‌ منتهی به سپتامبر بیش از ۲۰۰ هزار نسخه از بازی Street Fighter 5 فروش رفته و اکنون آمار فروش کلی این عنوان به بیش از ۶ میلیون نسخه رسیده است.

همچنین امسال سیزن پس فصل پنجم Street Fighter 5 عرضه شد و شخصیت‌های Dan Hibiki ،Rose ،Ori و Akira Kazama را به این عنوان اضافه کرد. آخرین شخصیت این سیزن پس نیز Luke نام دارد و در همین ماه عرضه خواهد شد.

طبق شایعات، کپکام هم‌اکنون مشغول توسعه‌ی Street Fighter 6 است و قرار است تا این بازی را بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس اکس/اس و اکس‌باکس وان عرضه کند. این ادعا تاکنون به صورت رسمی تایید نشده است.

deathwingsmeysambGamerP.morganHard gamerLucciola BalladPC GamerیوحانMahyarMsmPlaystation x Discord
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • بهله و یکی از بهترین بازی های فایتی تاریخ :))

    ZangiefdeathwingsmeysambGamerHard gamerیوحان
  • TekkenGod گفت:

    یکی از نکات مثبت استریت فایتر در مقابل دیگر بازیها مثل تکن اینه که در این بازی با انجام بازی و کسب برد در مود آنلاین میتونی فایت مانی کسب کنی و با همین فایت مانی میتونی شخصیتها و استیجهای دی ال سی جدید رو خریداری کنی . این کار باعث میشه مخاطبین برای انجام بازی آنلاین انگیزه بیشتری داشته باشن و احساس انجام کار بیهوده و بی هدف بهشون دست نده . در کل بندای نامکو در این چند سال اخیر نشون داده که به شدت پول پرسته و دنبال سرکیسه کردن گیمرهاست . درحالی که نسخه های جدیدتر استریت فایتر شامل تمامی محتوای اضافه شده به بازی بودن ولی بندای نامکو در نسخه جدید تکن 7 که بعد از پنج شش سال چند روز پیش معرفی شد چیزی کمتر از نصف دی ال سی های منتشر شده رو به بازی اصلی اضاف کرده و حتی هیچ حق انتخابی برای خرید یک نسخه کامل در اختیار گیمرها قرار نداده . و تنها راه خرید تک تک فصلهای بازی یا دونه دونه دی ال سیها بصورت جداگانه و با پرداخت مبلغی بسیار گزاف هستش .

  • Zangief گفت:

    تقریبا همه شو زدم غیر از 5 خیلی دوست دارم بازیش کنم میگن مثل 4 نیستش.