گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Cyberpunk 2077 به تعداد ۸ میلیون پیش‌خرید دست یافته است

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

چندی پیش شرکت سی‌دی پراجکت (CD Projekt) در حساب توییتر خود اعلام کرد که بازی جدید آن‌ها، Cyberpunk 2077، به تعداد ۸ میلیون پیش‌خرید دست پیدا کرده است.

آمار دقیقی از تعداد پیش‌خریدها برروی هر پلتفرم به صورت مجزا در دسترس نیست اما تعداد ۸ میلیونی پیش‌خرید از موفقیت گسترده‌ی بازی در مناطق مختلف خبر می‌دهد. این موفقیت به دنبال بازاریابی و تبلیغات مداوم سی‌دی پراجکت  رخ داده است و به نظر می‌رسد بازی در ادامه نیز با فروش خوبی رو به رو شود اگرچه این تازه شروع کار سی‌دی پراجکت است و آن‌ها برنامه‌ای طولانی مدت برای این اثر دارند از نسخه‌ی نسل بعدی، محتویات رایگان و بسته‌های الحاقی جذاب گرفته تا بخش چندنفره که به طور کلی پروژه‌ای مفصل و جداگانه است. همچنین نسخه‌ی نسل هشتمی نیازمند به‌روزرسانی‌های متعددی است چرا که مشکلات زیادی گزارش شده‌اند.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نسل بعدی این اثر نیز در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت اما بر اساس بیانیه‌های قبلی تیم سازنده، به روز رسانی اصلی نسل بعدی که کیفیت را متحول خواهد کرد در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید