گیفت کارت
گیفت کارت

رقابت تنگاتنگ The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima برای جایزه‌ Player’s Voice مراسم The Game Awards 2020

۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

به تازگی آخرین راند از رقابت بهترین بازی سال از سوی بازی‌بازان که در مراسم The Game Awards 2020 با نام Player’s Voice (صدای بازی‌بازان) شناخته می‌شود، آغاز شده است و به نظر می‌رسد رقابت تنگاتنگی بین دو اثر سال ۲۰۲۰ استودیوهای کمپانی سونی یعنی The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima به وجود آمده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

کمتر از ۳ روز دیگر تا برگزاری هفتمین دوره از مراسم The Game Awards که می‌توان آن را پراعتبارترین مراسم اهدای جایزه در صنعت بازی‌های ویدئویی دانست، فاصله داریم و به همین دلیل مدتی است که به رسم هرساله بخش رأی‌گیری برای دریافت جایزه‌ی Player’s Voice آغاز به کار کرده است.

اگرچه در طی سال‌های اخیر بازی‌بازان معمولاً با اختلاف قابل توجهی برنده‌ی بخش Player’s Voice را مشخص کرده‌اند اما به نظر می‌رسد امسال رقابت بسیار نزدیکی میان جدیدترین آثار استودیوهای ناتی داگ (Naughty Dog) و ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) به وجود آمده است که بیش از پیش برنده‌ی این بخش را غیر قابل پیش‌بینی کرده است.

در حالی که کمتر از ۲۰ ساعت تا پایان رأی گیری آخرین راند (که برنده‌ی آن، جایزه‌ی Player’s Voice مراسم The Game Awards 2020 را دریافت خواهد کرد) فاصله داریم، بازی Ghost of Tsushima با اختصاص ۴۲ درصد از آرا در جایگاه اول و بازی The Last of Us Part II با ۳۶ درصد آرا در جایگاه دوم قرار دارد.

این موضوع در حالی است که بازی The Last of Us Part II در دو راند ابتدایی توانست با قرار گرفتن در جایگاه اول به مرحله‌ی بعدی راه پیدا کند. همچنین جدیدترین اثر استودیو‌ی ناتی داگ در ساعات ابتدایی آغاز این دور از رأی گیری با اختلاف قابل توجه ۱۲ درصدی در جایگاه ابتدایی قرار داشته است که با گذشت زمام و نزدیک شدن به ساعت پایانی این بخش، بازی Ghost of Tsushima با افزایش ۱۱ درصدی آرا خود، جایگاه نخست را در حال حاضر از آن خود کرده است.

همچنین جایزه‌ی Player’s Voice مراسم The Game Awards 2020 حواشی را نیز با خود به همراه داشته است. ساعاتی قبل آقای نیل دراکمن از بازی‌بازان بابت حمایت خود از عنوان The Last of Us Part II و تودهنی زدن به افرادی که خواهان شکست جدیدترین اثر استودیو‌ی ناتی داگ بودند، تشکر کردند؛ اما مدتی از انتشار این پیام نگذشته بود که سایت The Game Awards مورد حمله‌ی هکرها قرار گرفت و تمامی آرای دریافت شده به بازی Ghost of Tsushima اختصاص داده شد. اگرچه طولی نکشید که وضعیت آرا دوباره به حالت قبل خود بازگشت.

شما می‌توانید با مراجعه به این لینک به بازی مورد علاقه‌ی خود از بین ۵ نامزد بخش Player’s Voice مراسم The Game Awards 2020 رأی دهید. شما کدوم یک از آثار حاضر در این بخش را لایق دریافت این جایزه می‌دانید؟ لطفاً نظر خود را در رابطه با این موضوع با ما و دیگر اعضای گیمفا به اشتراک بگذارید.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید