گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

ظاهرا فایل‌های بازی Resident Evil 4 Remake لو رفته است

احتمالا می‌دانید که چندی پیش، اطلاعات داخلی زیادی از استودیوی کپکام (Capcom) فاش شد که هنوز هم اخبار آن در حال فاش شدن است. به تازگی فایل‌های Asset جدیدی در فضای مجازی منتشر شده است که ظاهرا متعلق به بازسازی بازی محبوب Resident Evil 4 است.

سری Resident Evil به مدت بیش از دو دهه است که یکی از اصلی‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی‌های ویدیویی است و اگر چه Resident Evil 7 Biohazard پرفروش‌ترین نسخه‌ی این مجموعه است، بسیاری Resident Evil 4 را از نظر کیفی بهترین آن می‌دانند. تا کنون افشاگری‌های زیادی انجام شده است که خبر از برنامه‌های کپکام برای بازسازی Resident Evil 4، همانند Resident Evil 2 و Resident Evil 3 می‌دهند و بسیاری دوست دارند بدانند که این بازسازی چگونه خواهد بود. حال به لطف لو رفتن اکثر فایل‌های محرمانه‌ی کپکام در ماه گذشته، مدل‌های جدیدی منتشر شده‌اند که به احتمال زیاد متعلق به بازسازی Resident Evil 4 هستند.

بدون شک چند هفته‌ی گذشته برای کپکام بسیار سخت بوده‌اند. اگر تا کنون متوجه نشده‌اید، گروه هکری به نام Ragnar Locker موفق شد تا با دسترسی به فایل‌های داخلی کپکام، بسیاری از آن‌ها را فاش کند و حتی توانستیم که برنامه‌ی عرضه‌ی کپکام برای ۴ سال آینده را هم ببینیم. در این فهرست شاهد نام Resident Evil 4 Remake هم بودیم که برای مدت زیادی به نظر می‌رفت در دست توسعه باشد. حال به نظر می‌رسد که فایل‌هایی هم از این بازی به لطف Ragnar Locker منتشر شده‌اند که مربوط به مدل‌های برخی از اجسام درون بازی هستند. تصاویر این مدل‌ها در Imgur قابل مشاهده است و ظاهرا مربوط به جمعا ۸۰ مدل مختلف است که احتمالا در بازی استفاده خواهند شد. طبعا هیچ کدام از این مدل‌ها رسما به Resident Evil 4 Remake وصل نیستند، اما تقریبا تمام آن‌ها با حس و حال بازی اصلی همخوانی دارند. آن‌هایی که Resident Evil 4 را بازی کرده‌اند می‌دانند که بازی در منطقه‌ای روستایی در اسپانیا جریان دارد و در این مدل‌اه هم شاهد چندین مورد مختلف از ابزار مزرعه‌داری هستیم.

کپکام در نقطه‌ی بسیار جالبی در رابطه با Resident Evil 4 Remake قرار دارد. طرفداران سرسخت دنیای بازی تقریبا از توسعه‌ی Resident Evil 4 Remake مطمئن هستند و فقط تایید رسمی کپکام مانده است، اما هنوز هم این کپکام است که تصمیم خواهد گرفت این بازی و پروژه چه جهتی را طی خواهد کرد. اگر بخواهیم به این مدل‌ها اتکا کنیم، به نظر می‌رسد که کپکام راه بسیار ساده‌ای را انتخاب کرده است و قرار است صرفا شاهد به‌روزرسانی جلوه‌های بصری بازی و برخی از سیستم‌های آن باشیم. تقریبا مانند کاری که سونی با بازسازی Demon’s Souls انجام داده است. Resident Evil 4 بازی بسیار مدرن‌تری نسبت به Resident Evil 2 و Resident Evil 3 است و طبعا نیازی به تغییرات اساسی مانند آن دو بازی ندارد.

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی