اخباری مبنی بر انتشار بازی Prince of Persia Remake برای نینتندو سوئیچ به گوش می‌رسد

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

اگرچه شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به طور رسمی کنسول نینتندو سوئیچ را به عنوان یکی از سیستم عامل‌های بازی Prince Of Persia: Sands Of Time Remake ذکر نکرده است، اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این بازی برای این سیستم منتشر می‌شود. برخی از بازیبازان این سوال را دارند که آیا می‌توانند انتظار داشته باشند این بازی را روی نینتندو سوئیچ  ببینند یا خیر. به‌نظر می‌رسد در این مرحله عملاً داده شده باشد.

پس از اینکه در ماه سپتامبر با ظاهر بسیار قانع کننده‌ای جعبه‌‌ی نینتندو سوئیچ برای بازسازی Prince of Persia به صورت آنلاین ظاهر شد، یوبی‌سافت توییت کرد که نسخه‌ی نینتندو سوئیچ در وب سایت فرانسوی آن‌ها قرار دارد. از آن زمان، چندین لیست برای نسخه‌ی سوئیچ در وب سایت‌های خرده فروشی گواتمالا ، انگلیس و یونان یافت شده است. با این حال، تریلرها و وب سایت بازی نینتندو سوئیچ را به عنوان گزینه‌ برای بازی ذکر نکرده‌اند.اکنون، یک خرده فروش روسی نام Prince of Persia: Sands of Time Remake را برای نینتندو سوییچ آورده است. تاریخ انتشار هر دو سایت روسی و یکی از خرده فروشان انگلستان ۲ بهمن ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۱) است.

یوبی‌سافت حتی به اشتباه توییت کرده است که به نینتندو سوییچ می‌آید، سپس توییت‌ها را ویرایش کرده تا نام سوییچ را حذف کند. بنابراین طرفداران سری کاملا گیج و سردرگم مانده‌اند که آیا Prince of Persia: Sands of Time Remake به نینتندو سوییچ خواهد آمد یا خیر. اگر بازی به برای این کنسول منتشر شود، این یکی از بدترین حفظ اسرار در زمینه‌ی انتشار بازی در این مدت اخیر است و اگر به نینتندو سوئیچ نیاید، بسیاری از خرده فروشان با یک فرض نادرست در حال کار هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید