خروج از سایه | تریلر جدید از بازی Thief

۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷

بازی Thief یکی از برجسته ترین عناوین نسل قبل بود که بسیاری از بازیبازان طعم تجربه و لذت بردن با آن را چشیده بودند و بسیاری هم خیر ، اما مهم نیست چون قرار است بازی جدید بر سری این عنوان اضافه شود تا هم نظر بازیبازان جدید را به خودش جلب کند و هم یاد و خاطره ای برای قدیمی تر ها باشد . شما در این پست تریلری جذاب را از یک دزدی ماهرانه توسط Garret مشاهده می کنید و همچنین می توانید این تریلر را با کیفیتی خوب دانلود کنید .

حدود یک ماه قبل این بازی توسط مجله ی Gameinformer رونمایی شد و از بازگشتی قدیمی خبرداد .  Garret شخصیت اصلی بازی دوباره به شهر صعتی Gothic بازگشته و مهمانی بازگشت خود را با دزدی های جانانه آغاز می کند . شهر Garret بعد از مدتی کوتاه دچار طاعون خفیفی می شود و مقامات دولتی برای حل این مشکل دست به کارهایی وحشیانه می زنند و قوانین سختی را بر مردم تحمیل می کنند . این مقررات باعث شده که مشکلات طبقاتی در بین افراد شهر روز به روز پر رنگ تر شود و مردم جامعه به دو دسته ضعیف و ناتوان و دارا و ثروتمند تبدیل شوند . حال نوبت Garret است که صلح را به جامعه برگرداند و در این راه از قابلیت های مختلفی که در اختیار داشته و برای دزدی استفاده می کرده بهره می برد .

یکی از قابلیت هایی که در بازی توسط سازندگان تایید شده ، قابلیت مخفی کاری بسیار عالی در بازی می باشد که حتی تا انتهای بازی ی توانید جان کسی را نگیرید . منتظر اطلاعات و اخبار جدید تر و بهتری از این بازی باشید .

Thief توسط موتور بازیسازی Unreal Engine 3 توسط استودیو Eidos ساخته می شود و از لحاظ بصری بسیار زیبا و هنری طراحی شده است . همچنین این بازی در سال ۲۰۱۴ و برای پلتفرم های PC/PS4 عرضه خواهد شد . در ادامه می توانید تریلر این بازی را با نام Out of the Shadows دانلود و مشاهده کنید . علاوه بر این می توانید تصاویر جدید را هم در این لینک مشاهده کنید .

[jwplayer mediaid=”68319″]

دانلود با کیفیت بالا 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید