تیزر قابل بازی نسخه‌ی بازسازی عنوان Gothic منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

به‌تازگی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) یک تیزر قابل بازی از نسخه‌ی بازسازی عنوان Gothic را منتشر کرده است.
سری بازی‌های Gothic از عناوین قدیمی سبک نقش‌آفرینی کلاسیک محسوب می‌شود. تاکنون ۴ نسخه از این مجموعه منتشر شده و استودیوی پیرانا بایتس (Pirhana Bytes) سابقه‌ی کار برروی ۳ نسخه‌ی اول این سری را دارد. بر اساس اطلاعات ارائه شده، این تیزر هم‌اکنون از طریق فروشگاه استیم  برروی رایانه‌های شخصی قابل بازی است. کاربرانی که حداقل یکی از عناوین استودیوی پیرانا بایتس مانند Gothic، Gothic 2، Gothic 3، Risen، Risen 2، Risen 3 و Elex را در استیم خریداری کرده‌اند، می‌توانند این تیزر را به صورت رایگان دریافت نمایند.

این تیزر به عنوان نمونه‌ای از بازسازی احتمالی بازی Gothic منتشر شده و ایده‌هایی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. تی‌اچ‌کیو نوردیک در نظر دارد تا با دریافت نظرات با‌زی‌بازان در خصوص این تیزر قابل بازی، ساخت نسخه‌ی بازسازی Gothic را ادامه دهد. تیزر قابل بازی منتشر شده توسط تیم کوچکی در شعبه‌ی بارسلونای تی‌اچ‌کیو نوردیک ساخته شده است. مطمئنا اگر روند کار به خوبی پیش رود، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک این تیم کوچک در بارسلونا را برای ساخت بازسازی Gothic گسترش خواهد داد.

تیزر قابل بازی Gothic نزدیک به دو ساعت گیم‌پلی دارد و در آن بازی‌بازان می‌توانند در منطقه‌ای به نام Colony of Khorinis گردش و اکتشاف کنند. علاوه بر این مورد، این تیزر با استفاده از موتور Unreal Engine 4 ساخته شده است.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی تیزر قابل بازی عنوان Gothic را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید