به‌روزرسانی ۱٫۴ بازی Terraria منتشر شد

۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی ری‌لاجیک (Re-Logic) که در گذشته از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی بزرگ برای بازی Terraria خبر داده بود، امروز آن را به دست بازی‌بازان رساند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Terraria از سری عناوین اکشن و ماجراجویی به صورت دوبعدی بوده که تیم سازنده برای ساخت آن از آثاری نظیر Minecraft الهام گرفته است. در این بازی قادر هستید تا به کشف رمز و رازها، حل معماها، توسعه‌ی سازه‌ها و یا سفر پرداخته و لحظات لذت‌بخشی را به ارمغان آورید. پشتیبانی سازندگان نیز همواره خوب بوده است هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن عرضه می‌گردد. چند روز قبل هم به‌روزرسانی تازه‌ای با نام Journey’s Actual End برای آن در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر به همراه یک ویدئو می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

امروز به‌روزرسانی ۱٫۴ این بازی برروی رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند منتشر شد که از ویژگی‌های آن باید به یک سطح دشواری، سرزمین و حالتی جدید اشاره داشت. در این حالت قادر هستید تا در محیطی مملو از باس‌های مختلف قرار گرفته و برای بقا مبارزه کنید. ضمنا چندین آیتم مورد نیاز نیز به بازی اضافه شده است که بدون شک به جذابیت‌های آن خواهد افزود. در خصوص عرضه‌ی این به‌روزرسانی برای کنسول‌ها یعنی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هنوز خبری منتشر نشده است و باید منتظر ورزهای پیش رو باشیم. Terraria هم‌اکنون با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید