تریلر جدید عنوان Terraria: Journey’s End به نمایش بسته الحاقی tModLoader می‌پردازد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

استودیوی ری-لوجیک (Re-Logic) به تازگی اعلام کرد که آخرین به‌روزرسان بازی Terraria: Journey’s End به زودی منتشر خواهد شد. این به‌روزرسان ویژگی‌های جدید و کیفیت بهتر بصری را برای بازی به ارمغان خواهد آورد. همچنین به همراه این به‌روزرسان، بسته الحاقی رایگان tModLoader نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و حالت‌های بسیاری را به بازی Terraria: Journey’s End خواهد افزود.

اگرچه بسته الحاقی tModLoader بر اساس نسخه‌ی ۱٫۳٫۵ بازی ساخته است اما تمام قابلیت‌های آن توسط به‌روزرسان جدید پشتیبانی خواهد شد و امکان تجربه‌ی کامل آن مهیا خواهد بود. استودیوی ری‌-لوجیک عنوان داشته است که بیشتر بهبودها و امکانات جدید این بسته الحاقی مربوط به بخش Steam Workshop بازی می‌شود و امکان دسترسی‌های بیشتر و امکانات گسترده‌تری را به بازی‌بازان خواهد داد. همچنین بسته الحاقی رایگان شامل بخش جدید Journey است که امکان شروع سریع‌تر بازی و تجربه‌ی حالت جدید کاوش و ساخت و ساز منابع را برای بازی‌بازان مهیا می‌کند.

Terraria: End Journey’s هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. البته نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ (۱۶ مه ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. نسخه‌های مربوط به کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در تاریخ دیگری عرضه خواهند شد. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده توسط استودیوی ری-لوجیک در مورد بسته الحاقی tModLoader بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید