آخرین به‌روزرسان بزرگ Terraria ماه آینده منتشر خواهد شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی ری‌-لاجیک (Re-Logic)، توسعه‌دهنده‌ی عنوان مستقل Terraria، به تازگی اعلام کرده است که Terraria: Journey’s End، آخرین به‌روزرسانی بزرگ این بازی، در تاریخ ۱۶ مه ۲۰۲۰ (شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) برروی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی کنسولی این به‌روزرسان منتشر نشده است. ری‌-لاجیک پیش از این اعلام کرده است که Journey’s End برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و تلفن‌های هوشمند هم منتشر خواهد شد، اما احتمالا زمان عرضه‌ی آن‌ها تفاوت خواهد داشت. این به‌روزرسان قرار است که ۸۰۰ آیتم Crafting جدید، افکت‌های آب و هوایی، دشمنان متنوع و همچنین گلف را به بازی اضافه کند. این به‌روزرسان آخرین به‌روزرسان بزرگ Terraria خواهد بود، اما استودیو به پشتیبانی از این بازی ادامه خواهد داد:

محتوای بسیاری برای کنسول‌ها و موبایل در آینده عرضه خواهد شد. همچنین با مادهای کنونی و آینده‌ی بازی و هسته‌ی بسیار متنوع آن، معتقد هستیم که Terraria برای سالیانی طولانی به زنده بودن ادامه خواهد داد. برای ری-لاجیک، این به معنای آغاز کار برروی دومین بازی استودیو است که ممکن است یک عنوان Terraria نباشد. پس منتظر بازه‌ای از سکوت از سوی ما باشید تا برای رونمایی از بازی بعدی خود آماده شویم.

Journey’s End یک حالت سختی Master را هم به بازی اضافه خواهد کرد. Terraria هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و تلفن‌های هوشمند در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید