تاریخ انتشار بازی Terraria بر روی سرویس استدیا مشخص شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

استودیوی سازنده‌ی بازی Terraria که در گذشته از انتشار این عنوان بر روی سرویس گوگل استدیا خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد که می‌تواند خبر مهمی برای عده‌ای از افراد باشد.

Terraria از سری آثار اکشن و ماجراجویی به صورت دوبعدی بوده که تیم سازنده برای ساخت آن از آثاری نظیر Minecraft الهام گرفته است. در این بازی قادر هستید تا به کشف رمز و رازها، حل معماها، توسعه‌ی سازه‌ها و یا سفر پرداخته و لحظات لذت‌بخشی را به ارمغان آورید. پشتیبانی سازندگان نیز همواره خوب بوده است هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن عرضه می‌گردد. چندی پیش هم به‌روزرسانی ۱٫۴ این عنوان در دسترس قرار گرفت که سطح دشواری، سرزمین و حالتی جدید را به آن اضافه کرد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Terraria را به هیچ عنوان از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی ری لاجیک (Re-Logic) و ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

یکی از اهداف بلند مدت تیم سازنده برای افزایش هواداران بازی Terraria، انتشار آن بر روی پلتفرم‌های گوناگون بود. همین اتفاق هم رخ داد و آن‌ها نتیجه‌ی خوبی گرفتند. البته عرضه‌ی نسخه‌ی سرویس استدیای این بازی هنوز باقی مانده است. در گذشته این تیم از انتشار این نسخه خبر داد و حال امروز اطلاعات تکمیلی را در دسترس قرار داده است. به گفته‌ی ری لاجیک، بازی Terraria در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ (۱۸ مارس ۲۰۲۱ میلادی) بر روی این سرویس عرضه خواهد شد. پس دیگر چیزی تا این اتفاق باقی نمانده است و به زودی دارندگان این پلتفرم نیز قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. در ادامه می‌توانید متن پیام تیم سازنده در حساب رسمی توییتر را مشاهده نمایید:

آماده باشید تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. بدون شک با Terraria دنیا در دستان شما خواهد بود. این عنوان قرار است بر روی سرویس گوگل استدیا نیز در دسترس قرار گیرد و بی‌صبرانه منتظر نظرات شما خواهیم بود.

بازی Terraria در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل هفتم و هشتم، نینتندو سوییچ و همچنین سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید