Terraria: Journey’s End برای رایانه‌های شخصی عرضه شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

سرانجام بازی Terraria: Journe’s End در دسترس طرفداران قرار گرفت.

چندی پیش شرکت ری‌لاجیک (Re-Logic) بزرگ‌ترین و آخرین به‌‌روزرسانی بازی Terraria را با نام Journey’s End برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد. این به روز‌رسانی مدت‌ها مورد انتظار طرفداران بازی بوده است و به لطف آن تعداد بازی‌بازان این عنوان در اوج به ۴۸۹،۸۸۶ نفر رسید. از طرفی این بازی تا فروردین امسال (آوریل ۲۰۲۰) بیش از ۱۴ میلیون نسخه فروش داشته که رقم تحسین برانگیزی است.

بازی Terraria: Journey’s End محتویات تازه‌ای دارد که هر بازی‌باز خوش ذوقی را به خود جذب می‌کند. بیش از ۱،۰۰۰ آیتم جدید به این عنوان اضافه شده است که تعداد کلی آیتم‌ها را به ۵،۰۰۰ می‌رساند. Bestiary حالا جوایزی را مرتبط با شخصیت غیر قابل بازی جانورشناس (Zoologist) به بازی‌باز اهدا می‌کند. همچنین شما می‌توانید از مسابقه‌ی گلف نیز لذت ببرید.

به‌روزرسانی مذکور دو حالت با نام‌های حالت ماجراجویی (Journey Mode) و حالت استاد (Master Mode) به بازی اضافه می‌کند. حالت ماجراجویی تقریباََ شبیه حالت خلاقیت است و به بازی‌باز اجازه‌ی بررسی آسان‌تر محیط، دسترسی به آیتم‌های همسان، اعمال درجه‌های سختی‌ مختلف و شروع با ابزار بهتر را می‌دهد. حالت استاد در تضاد با ماجراجویی قرار دارد چرا که بازی‌باز را در مقابل چالش‌هایی قرار خواهد داد که حتی برای با تجربه‌ترین بازی‌بازان این سبک نیز ترسناک به نظر می‌رسند. Terraria: Journe’s End به زودی برروی سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد، منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید