آمار جدیدی از فروش سری The Legend of Heroes: Trails منتشر شد

اخبار بازی ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی سازنده‌ی سری The Legend of Heroes: Trails امروز آماری را از فروش نسخه‌های مختلف آن در دسترس قرار داد که می‌تواند برای هواداران جالب توجه باشد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، در ادامه با ما همراه باشید.

The Legend of Heroes: Trails از برترین و جذاب‌ترین سری بازی‌های ژاپنی به شمار می‌رود و تاکنون شاهد به محبوبیت رسیدن نسخه‌های آن برروی پلتفرم‌های مختلف بوده‌ایم. در این سری به سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی باید شخصیت دلخواهتان را برگزیده و از سلاح‌ها و دیگر آیتم‌های مهم برای از بین بردن دشمنان بهره ببرید. تیم سازنده همواره وقت زیادی را صرف داستان این نسخه‌ها کرده و این قضیه مورد استقبال طرفداران قرار گرفته است. بنابراین اگر شما نیز از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، این سری را از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت فالکام (Falcom) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. ضمنا نسخه‌ی تازه‌ی از این سری با نام The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV قرار است ماه آینده برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود که برای تماشای تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

به نقل از شرکت فالکام، مجموع فروش نسخه‌های سری The Legend of Heroes: Trails به عدد ۵ میلیون رسیده است که در نوع خود آمار بدی نیست. همچنین از دو ماه قبل تاکنون، حدود ۳۰۰ هزار نفر طرفدار این سری شده‌اند. تنها چند روز از عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki می‌گذرد و بیش از ۹۶ هزار بازی‌باز نسبت به دریافت آن اقدام کرده‌اند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون سری ذکر شده، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید