تریلر جدیدی از بازی Ys IX: Monstrum Nox منتشر شد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، اخبار ، تریلر ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی Ys IX: Monstrum Nox امروز دست به انتشار تریلر جدیدی از این بازی زد تا بازی‌بازان را با شخصیت‌های آن بیشتر آشنا کرده باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر به همراه تریلر گفته شده باشید.

بسیاری از بازی‌بازان و به خصوص ژاپنی‌ها با سری Ys IX آشنایی داشته و نسخه‌های مختلف آن را برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. چند تا از این نسخه‌ها برای غرب نیز منتشر شده که استقبال خوب بازی‌بازان را به همراه داشته است. یکی از این نسخه‌ها Ys IX: Monstrum Nox نام دارد که در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواهتان پرداخته و مبارزات نفس‌گیری را با دشمنان آغاز کنید. یکی از ویژگی‌های خوب این بازی، شخصیت‌هایی با مهارت‌های متنوع است که بازی‌بازان قادر به انتخاب آن‌ها هستند. اطلاعات بیشتر در مورد داستان این عنوان را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. لازم به ذکر است که استودیوی فالکام (Falcom) وظیفه‌ی توسعه‌ی Ys IX: Monstrum Nox را به عهده دارد.

امروز ویدئویی مربوط به کاراکترهای بازی Ys IX: Monstrum Nox شامل The Crimson King، The White Cat، The Doll، The Raging Bull، The Hawk و The Renegade منتشر شد که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید. بازی فوق قرار است در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ (۵ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گیرد. نسخه‌های رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ آن نیز تابستان سال آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 6٫33 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید